Delikli taşÃ yardım lütfen

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sa ustalarım adminlerim kulaktan duyma bilgilerle buna benzer taşların mezar işareti olduğunu duymuştum sizlerin de görmenizi ve bilgi almak istedim yan tarafında sanki özel sıvanmış gibi d harfini benzer bir işaret var yardımlarınız yorumlarınız için sonsuz tşklr

Ekli dosyalar

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
böyle bölgeler'de net işaret bulmak şart baktığı yerde kaya üstünde kaya görünüyor bakıla bilir ilgi çekiyor yada işaret arana bilir burdaki kayaları herşeye benzetmek mümkün işaret olabilicek bir kaç emare gidince yakından incelersin 20170420_190751.jpg​

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tşkr ederim adminim yan tarafında sanki özel bir sıvadı a sıvanmış gibi bir d harfi vardı o fotoyu yükleyemedim yüklerken sorun çıkıyor ilginiz için tşkr ederim

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
yanılma olasılığı çok ama işaretlediğim yerleri es geçme masaya yatırıp baktım bu dikili taşdada traş işcilik var horoz yahu bence :200:

Son düzenleme:

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben gereken işaretleri gördüm delikten görünen Yuvarlak taşa cihaz tut ne varsa mihrabın olduğu kayada yani D işareti olan yerde giriş yanında solda kare içinde x var son nokta hayırlı olsun demekten başka birşey yok oyma nerde

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adminim d fotosunu yükleyemedim hemen yan tarafında özel sıva yapılmış gibi bir d harfi var ve karşıda BİR ara araştirdım aynı sıva cinsi başka bir işaret kesik gibi sanki onlarıda yükleyecektim yüklerken açılmıyor o fotolar yükleyemedim oyunun bir tarafından taşlık diğer tarafındansa yarısına kadar çıkıp bakılınca bir başka kayalık ve tepe var yarın diğer fotoları yüklerim fakat konu nasıl birlestiriliyor bilmiyorum ayrı açın cada konu deyisiyor geçen balık işaretim ve merdiven işaretim vardı bir adminim çevreyi çek yükle dedi yükledim başka yerlere gitti konu balık yüzdü yok oldu

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sarıkayalar adminim yukardan 3 fotoda yaklaştırInca sağtarafında d işareti belli oluyor

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gördüm bende onlardan bahsediyorum ne varsa o kayada D nin 4 MT sağ tarafında sunu oyması olması lazim mezar altında

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Delik kaya, diğer ismi ile dürbün kaya
baktığında
gördüğün yerdeki
son noktayı bulacaksın

muhtemelen bir sıvama
+ işareti x işareti veya benzeri bir yer
boşluk ses vermeye bilir
makine tut
teyit et ve
ya allah, bismillah
selametle

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adminim öyle bir işaret buldum çarpıyor benziyor üst tarafına taşı farklı gördüm ve vurdum sanki pompalı tüfek gibi ses çıkarıyor du bir kaya çürümesi deyildi fakat zorla da olsa kırdım altından birsey cikmadı sanırım kaya bir şekilde hava yapmış orada o fotoyu atayım şimdi bir bakın işaret mi doğamı

Son düzenleme:

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sarıkayalar adminim d bu karşı kayalıkdaki işaret bu bu ćekiyor benzeyen işareti n yakinlarinda kayaları oymalar var farklı farklı

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
konuları birleştirdim burdan devam et Bahhalebah

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O kayaya ait olmayan taşları al yerinden bu açıdan bak

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı