• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Depar Dedektör Hakkında

MendereS

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
weddenal_800x400_01.jpgDeğerli üye ve yönetimdeki arkadaşlarım, Türkiye'nin en büyük dedektör distribütörü olan Depar artık aramızda. Dedektörler ile ilgili dilediğiniz kadar soru sorabilir ve hatta edindiğiniz tecrübeler ışığında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Tüm site sakinlerine hayırlı uğurlu olsun.

Depar Dedektör Kimdir ?

Depar Ltd. Şti. (Depar Dedektör) 1976 yılından beri faaliyet göstermektedir. Genel müdürlük binası Esentepe Mahallesi Haberler Sokak, şubesi ise Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan Depar Dedektör’ün İstanbul’da bulunan her iki lokasyonunda da ürünlerini sergilediği geniş showroomları ve genel müdürlük binasında dedektör test alanı bulunmakta, Türkiye’nin her noktasına Anadolu’daki yaygın bayi ağı ile rahatlıkla ulaşabilmektedir. Depar Dedektör alanında Türkiye, Afrika ve Ortadoğu’nun en büyük metal dedektör distribütör firmasıdır.

Ürün yelpazesi define ve altın dedektörlerinden bilgisayarlı toprak altı görüntüleme ve alan tarama cihazlarına, üst arama dedektörlerinden kapı tipi metal dedektörlere, su kaçağı tespit cihazlarından kablo ve boru tespit cihazlarına, vana ve menhol kapağı tespit cihazlarından Avrupa Birliği ve HACCP standartlarına uygun gıda, geri dönüşüm ve plastik endüstrisine yönelik metal dedektörlere ve tekstil endüstrisinde kullanılan iğne dedektörlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Depar Dedektör, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği satış, satış sonrası servis ve garanti hizmetleri ile rakiplerinden ayrılır. Depar Dedektör ISO 9001:2008 kalite belgesi standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.depardedektor.com

info@depardedektor.com

www.facebook.com/DeparDedektor

www.instagram.com/depardedektor

www.twitter.com/DeparDedektor

www.youtube.com/channel/UCjI_9gN6BYlog2cHQ5eaK7A

www.linkedin.com/company/depar-ltd-şti---depar-dedektör?trk=company_logo

0850 622 62 02 - 0533 303 99 99 - 0555 992 53 20

Moderatör tarafında düzenlendi:

Babilli

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaza dair senin izlenimlerin ne [MENTION=13]MendereS[/MENTION] hocam :)

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
evet hocam farkı ne depar dedektorlerın fıyatımı ucuz 100% net sonuc mu ne menderes hocam..

MendereS

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
farkı ne olabilir köklü firma olması olabilir, katakulli olmaz gönül rahatlığı vs. :)

Cihaza dair senin izlenimlerin ne @MendereS hocam :)
biz genelde kullanıcı tecrübelerine dayanarak bilgi alış verişi yapıyoruz. üretenler veya satanlar bu işe ne diyor onlarıda dinlemek iyidir. hem bilgi dağarcığımızı genişletmiş oluruz.

biliyosunuzki dedektör bizim amca oğlumuz tılsımda dayı oğlumuzdur, hani derlerya balık yedinmi; evet yedim: kafasını yedinmi ? hayır; o zaman sen balık yememişsin. ben şimdi size sorsam dedektör varmı ? yok, tılsım varmı ? yok; o zaman sen defineci değilsin :)

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Depar bilinmiş ve tanınmış bir markadır. Lakin bize soru sormanız sizi sonuca götürmez beklentiniz ne ise muhattabi ile doya doya sorun oöğrenin.

Babilli

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
farkı ne olabilir köklü firma olması olabilir, katakulli olmaz gönül rahatlığı vs. :)

biz genelde kullanıcı tecrübelerine dayanarak bilgi alış verişi yapıyoruz. üretenler veya satanlar bu işe ne diyor onlarıda dinlemek iyidir. hem bilgi dağarcığımızı genişletmiş oluruz.

biliyosunuzki dedektör bizim amca oğlumuz tılsımda dayı oğlumuzdur, hani derlerya balık yedinmi; evet yedim: kafasını yedinmi ? hayır; o zaman sen balık yememişsin. ben şimdi size sorsam dedektör varmı ? yok, tılsım varmı ? yok; o zaman sen defineci değilsin :)
Ustad dedektor varda dahaca tilsima denk gelmedik :))

D

deniz_efe

Guest
Arkadaşlar Depar ülkemizin köklü dedektör satış firmalarının önde gelenlerindendir.
Satışını yaptığı cihazlar kendi üretimi olan cihazlar değildir.
Hal böyle olsa da ilk mesajında da dediği gibi; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Burada bizim amacımız cihaz satış firmaları ile kullanıcıyı aynı platformda buluşturmaktır.
Marka ve modellerden almayı düşündüğünüz cihaz varsa,
daha önce cihaz almış, kullanımında problemler yaşıyorsanız,
teknik servis ihtiyacı duyuyorsanız ... işte muhatabınız direkt karşınızda.

themami

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustalarım vlf için önereceğiniz bi marka model varmı peki siftahı yapalım kendi dedektörümüzü alalım diyoruz ne dersiniz hangi marka ve modeli önerirsiniz

karan musti

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
depar köklü bir firma cihazları orjinal gözünüz kapalı orjinal cihaz alabileceğiniz bir firma fakat teknik servis bana göre fiyasko zamanında garantisi bitmiş arıza yapan g max 2 dedektörümün tamirine 1200 tl istemişlerdi kendim elektronik ile ilgilendiğim için uzun çalışmalardan ve parça tedariğinden sonara 250 tl mal edip yapmıştım bu alakasızlığından dolayı depara teşekür ettim kendimce nedenine gelince şu an işlemcisi sağlam olupta yapamayacğım g max 2 goldmaxpover ve adventis2 yok yapılamayan cihazınız var ise yardımcı olayım ünlü firmalardan referanslarda verebilirim

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
Merhaba karan musti,

Kayıtlarımızda böyle bahsettiğiniz cihaz modeli için 1200 TL ve üstü bir ödeme tutarına rastlamadık. Dilerseniz özel mesaj yolu ile ad-soyad ya da cihaz seri no bilgilerinizi tekrar paylaşın bizimle. Bahsettiğiniz tutar oldukça yüksek, bizim tarafımızdan verilmesi pek olası değil efendim. Saygılarımızla.

http://www.depardedektor.com

Son düzenleme:

Metehan0770

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
472x394_ShowroomFB A.jpg
ilk gözüme çarpan yer burası, boşluk baktınız mı?
şaka bi yana harbiden başlık göze çarpmayacak gibi değil, salona ayda 100 tl vermektense bunla günde 1 saat arazide dolaş al sana kas.

teknik servis konusu gerçekten sıkıntı, vakti zamanında arkadaşın whites ı bozuldu açılmıyor, 15 tane elektronikçi gezdik, kimse yanaşmadı. ya korkuyor, yada abi ben anlamam bundan diyor.
bir markanın Antalya bayine sorduk, min. 30 tl dediler o zamanlar. en son bilgisayar tamiri de yapan bir internet kafeye girdik, çocuk 20 dk. da halletti 5 tl verdik çıktık.

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
[/QUOTE]teknik servis konusu gerçekten sıkıntı, vakti zamanında arkadaşın whites ı bozuldu açılmıyor, 15 tane elektronikçi gezdik, kimse yanaşmadı. ya korkuyor, yada abi ben anlamam bundan diyor.
bir markanın Antalya bayine sorduk, min. 30 tl dediler o zamanlar. en son bilgisayar tamiri de yapan bir internet kafeye girdik, çocuk 20 dk. da halletti 5 tl verdik çıktık.

@Metehan0770

1976'dan yılından beri faaliyet gösteren firmamız piyasadaki konumunu ve güvenilirliğini en başından beri orijinal, faturalı, garantili ürünlerle ispatlamıştır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Yaygın bayi ağımız ile Türkiye'de her noktaya ürün teslimatı yaparız. Ürünler garanti kapsamında yetkili teknik servisimizce 2 yıl ücretsiz tamir edilir. Yardımcı olabileceğimiz her durumda sizlere yardım etmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Metehan0770

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Peki sayın [MENTION=10982]DeparDedektör[/MENTION], kendi arge çalışmalarınız var mı, yeni ürünler veya mevcut ürünlerin modifikasyonu ile ilgili.
bazı çılgın fikirlerim var, ama elektronikçi olmadığımdan hayat geçiremiyorum. örnek olarak, x-ray cihazlarının modifiye edilerek bir dedektör haline getirilmesi falan.