detaylı yorum istiyorum

may77

Moderatör
Moderatör
üstatlar bu alana detaylı son bir yorum istiyorum.ulaşım çok zor.ne olduğunu bilmek istiyorum.saygılarımla.

Ekli dosyalar

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Guzel bir yere benziyor arastirman gerek usta

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
makina yada çubuk desteği şart :)

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Güzel yer Ve işarete bölge uyumlu . Vakit geçirip araştırma yapılmalı açılmış büyük tahribatlar yoksa ilgilen yerle para gömü lider derinde olur cihaz cubuk iyi olmalı diye düşünüyorum may77 . önündeki yamaç yapan kayaların önü güzel çokta uzaklaşma derim şimdilik .

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

üstatlar geneldi kendi resimlerime yorum yapıp çizmem benzetmekten korkarım.ama burulur dikkatimi çekti.resim çok eski.uzun zamandırda gitmedim.zorlu bir alan gidiş,yüz olabilirmi acaba. ters D var gibi.

Ekli dosyalar

Y@vuz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam zıplayınca titriyor dediğin alanın altı boşmu tespit yaptınmı

may77

Moderatör
Moderatör
saygılarımla

@Y@vuz
maalesef sadece fotoğrafladım.gezerken tesadüf denk geldi. zıplayan yerin hizasında 20 cmde bunu bulduk.eski çakmakmış.

Ekli dosyalar

Iso9001

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Koltuk tasina otur ellerinide yanlara at ayni ağa oturusu gibi bacaklarinida ust uste at sonra ellerini koydugun yerlere bak yamali yer varmi. Mujdesi orda vardir. Cubuk sart sana bosluk tespiti yap degerli tespiti. Tamam yerin cok guzel ama bos yerde calisma yapip da hevesini kirma. Dusun tasin cihaz yardimida al.isin ras gelsin

Nil

Engellendi
koltuk taşı olduğu dpğrudur fakat kaya yana yatmış, benim gördüğüm koltuk taşlarında , koltuğa oturduğunda ayağının altında ve sırtının arkasında kayaya oyma açılmış sanduka mezarlar vardı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
üstatlar geneldi kendi resimlerime yorum yapıp çizmem benzetmekten korkarım.ama burulur dikkatimi çekti.resim çok eski.uzun zamandırda gitmedim.zorlu bir alan gidiş,yüz olabilirmi acaba. ters D var gibi.

Kardaşım,
Koltuk bu şekilde yatmaz. Göçme olmuştur.
Göçme olan yere özel ehemmiyet veriniz.

serkancan

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam bana burası sanki yuvarlak içine aldığım bütün taşlar bana oturak taşıymış gibi geldi
alanda yuvarlak çizmiz işaretlemiş olduğum taşlar sanki toplanılan bir yer gibi geldi
1 (19).jpg

man_correct

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ziplayinca titriyor yamaç kaya mezarı ya çöküntü olur giris yada tumsek

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Magara diye biliyorum.ama burada ne ifade ediyor cozemedim
Bazı yerlerde örme mezar da verir ustam. Ama dikkatimi çeken nokta koltuğun yan yatması yani [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] üstadın da belirttiği gibi göçük olayı, sanki koltuğun sol tarafında boşluk varmış da kapanmış izlenimi veriyor. Bu durumda koltuğa baktığımızda sol kol koyma yerinin olmadığını fark ediyoruz. Bence koltuğun solundaki kayalara da bakmak lazım. Hayırlı forumlar