Devami

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burayıda incele

Camurcu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Orada 3 tane az oyulmus oymalar var ucgene benziyo nal isaretinin alt yonune dogru

Camurcu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Orada 3 tane az oyulmus oymalar var ucgene benziyo nal isaretinin alt yonune dogru

neo006

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunların hepsi doğal çekiç izi yok dikkat edersen...

Camurcu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustadlarim bu dogal degil fotoraftan bu kadar belli oluyo siz bana bir konuda yardimci olun nal isaretinde civi deligi iki nal isaretindede oluyomu ben diger nal isaretini bulamadim cok ufak var bir tane ama oda u harfine benziyo ufak 4 cm en 6 cam boy ama bu degil bence ilk resimdeki isaretin boyutuda 7 cm en 10 cm boy bu at nalimi yoksa ufak olani tay nali isaretimi tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum benim bulundugum yerde baska isaretler cok oymalrdan dirgen isaretlerine kadar ...

Camurcu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Koltuk tasi

Arkadadlar bu da o o mevkiye yakin 2 km civarinda bu oturak tasimi koltuk tasimi bilemedim bu tasin 7 metre arkasind sigara paketi sigacak kadar mezar isareti var dikdortgen 6 metre bati yonundede ucgen oyma ve üzerinde burc deligi var 3 tane bilgilerinizi alabilirmiyim

Ekli dosyalar

Pscyhe

Engellendi
Bu isaretlerin hepsi dogal kardesim..

Camurcu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar bu kayanin altinda tam ortasında 40 cm kadar derinlikte gurbe testi kiriklari cikiyo ama daha fazla kazmak tehlikeli kayayi kaldirip kazmaya devam etmelimiyim