Deve-Aslan-Lale ve değişik işaretler

GERMO

Engellendi
Selamunaleykum kardeşlerim bu yeni gördüğüm ve resimlerini cektgim görsellerde bakalım ne gibi bir çalışma ve tesbit sistemi tavsiyeniz olur. Resimler ters çıkmış, 2 ve 4 üncü resim aynı ayı suya bakıyor, üstünde ise geyikler ve Avcılar var, yani tarih var.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Birde Bu aslan var unutmayalım, aslan gardaş küser bize. @mayhem ustam geyikler ve Avcı ekibi birde ayakkabı tekini begenecekmisin bakalım, bizimki tarihi doğal Güzellik sevgisi nede olsa. @Aliömer @BulursamKader25 ustalarim ne dersiniz bu tarih sevgime. Hani derler ya, kuş ucmaz kervan geçmez yerlerde, gakkoşlar diyarinda buldum, birde iki tane çıplak kadın ve iki tane güvercin vardı biraz ilerde, susuz kaldık geri döndük.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hepsi guzel ilk resimden baslardim :) hacli baykuslu ne ararsan var acik goz nereye bakiyor kapali gozde acilmamis sagi solu acik degil ilginc.ikinci resimde suda baliktami var icerisi ne kadar derin bu yerler bir birine ne kadar yakin .

GERMO

Engellendi
@mayhem ustam farkettiysen devenin burnunda ucgen var burda 3 yerde guzel sinyal aldim, üçleme düşün, deve batıda, geyik ve Avcılar kuzeyde, lale aslan doğuda, aralarında 1 km civarı var, güneyde güzel yerler var hele tavukla cücüklerini görsen, valla yoruluyorum, sıcak susuzluk bir yana, hepsinde kalhiyu ve @Aliömer ve @BulursamKader25 ustalarimin ogrettigini uyguluyorum, ya kimisinde boşluk kemik sarı işaret veriyor, yada kimisinde gümüş bakır bronzda yanında işaret veriyor, hani dediğim bizimki tarih sevgisi, elimize düzgün bir cihaz geçer teyit edersek, izinli kazılar başlar artık dile kolay yalan olmasın sanırım tesbit yeri 420 yi buldu, bizimki inattan öte bir keyfe dönüştü,
IZINSIZ KAZIYA KARSIYIZ, .....
Ha birde argeci selim ustanın hakkını yemeyelim, Allah cc sizdende ondanda razi olsun.
Hepsi guzel ilk resimden baslardim :) hacli baykuslu ne ararsan var acik goz nereye bakiyor kapali gozde acilmamis sagi solu acik degil ilginc.ikinci resimde suda baliktami var icerisi ne kadar derin bu yerler bir birine ne kadar yakin .

Son düzenleme:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
İlk foto üzeri kapakmı acaba ustam. Rastgele

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustam kolay gelsin o zaman. Herşey gönlünce olsun.

GERMO

Engellendi
mayhem ustam o kadar dedim, Mal bulanındır kardeşimide al gel suyun içinde oturur semaveride yanımıza alırız bak o zaman çay nasıl içilir, bazen gençleri çocukları alıyorum sabah kahvaltisini sabah 8 de orda hazırlıyorum, sonra düşüyoruz balıkların peşine, en lezzetli balık var burda, birde ateşte balık tavasi yaparım, alışkanlık yapar inanki, burda hayat bambaşka ama gariban bol bir yer, gücüm sadece kendime ve yakın cevreme yetiyor, keşke bütün insanlar mutlu olsa, sevgi saygı ile yogrulsa keşke.

GERMO

Engellendi
kaynak ustam sen ne olasin, bizide rituelci yaptın sonunda

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
@GRRMO ustam ilk resimdeki yer kaya mezarı olduğunu düşünüyorum. Sanki senin geleceğini biliyor gibi bekliyor.
Lâle işaretini keşke biraz daha uzakta ve taşın tamamını alsaydın. Kunum sahibi bir bayana ait mezarı temsil ediyor. Özelikle civarında boşluk tespiti yapmanı öneriyorum. Tüneli bir mezar olabilir.
işaretli bölgen sanki ermeni beyliklerin veya kıralıkların hüküm sürdüğü bir yer gibi. Netice itibariyle güzel yerler uğraşmaya değer. inşallah Rabim nasip eder hedeflerine ulaşırsın