Deyerli ustalarim lutfen yardim edin

Calal

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merheba deyerli ustalarim bu eşkıya efsanesıyle ilgili bir harıta var ki bolgeyi yani dağlari ve dereleri gosteritor. Ben bu harıtayı turkıyede van şehrınde bır kere gordum o arkadaş alahin rahmetine kavuşmuş. Sızden rıcam kımde varsa bır resmini atsın inancimiza yemin ederim ne kismetimiz olursa ortamızdır. Saygilar alaha emanet olun.

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Merheba deyerli ustalarim bu eşkıya efsanesıyle ilgili bir harıta var ki bolgeyi yani dağlari ve dereleri gosteritor. Ben bu harıtayı turkıyede van şehrınde bır kere gordum o arkadaş alahin rahmetine kavuşmuş. Sızden rıcam kımde varsa bır resmini atsın inancimiza yemin ederim ne kismetimiz olursa ortamızdır. Saygilar alaha emanet olun.
Kimse böylesi bir haritayı forum ortamında paylaşmaz . Bu harita herkeste olmaz bunu kimde gördüysen yakın çevresine gidip soracaksın muhtemelen sana yok diyecekler .

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Van dağları o kadar zengin ki, haritaya gerek kalmaz. 100 adım atıp işlem yap boş dönmezsin ;))) şaka bir yana sadece yoldan görünen kapalı mağaralar koca koca Kaya mezarları ve tümülüsler hele hele akdamar gevaş tarafları müthiş yerler. Sağlam bir çubukla bile çok iş yaparsın oralarda. Boş yere harita Peşine düşme.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Van bölgesi oldugunu biliyorum yapa biliyorsan buyur

IMG_20180616_182955_219.jpg

Yerleri oturta biliyorsan imkanın varsa calış
Topragın altında kimseye faydası yok