• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dikdörtgen oymalar yardım ustalar

Deniz -okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buzdolabı kadar bi taşın üstünde ana patikanın hemen yanında ustalar sigara paketinin yan kısmı kadar olan bu dikdörtgen oylamalar bize ne diyor acaba yorumlarınızı bekliyorum patika yol kilise yolu

Ekli dosyalar

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Mevcut fotoya göre yarım kalmış taş kesim izleri ama etrafta bir ataştırma yapmakta lazım mümkün ise şu kilise yerini görelim

Deniz -okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim mevcut fotoya göre dedim ve sonra ekleme yaptım sen bol foto çek sadece kayayı değil çevreyide fotola ayrıca kilise kalıntısını mutlaka fotola üçgen arazi varsa mutlaka araştır
Usta önceden çekmişim uzaktan 1 numara bizim taş hemen üstü patika yol 2 numarada ufak yapı kilise bu ufak yapının 300 metre ilerisinde

Ekli dosyalar

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Olduğu alanda ve üstünde boşluk bakmayı deneyin. Selametle kal

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Usta bu foto önceden çekmişim resimlerin arasında buldum 1 no taşımız üstü patika 2 no ufak yapı ufak yapının 300 metre ilerisinde ana kilise var
undefined
undefined
undefined
undefined
Sevgili kardeşim bu kilise resme bakınca soldamı kalıyor büyük olan. Patika yolda bir haç var küçük yıkıntıya gelmeden sağda.
Ve altta bir kaya mezarı var. Daha burada çok şey vardır. Resim ekleyemediğim için yerlerini gösteremiyorum. Burada bir kartal olmalı Ve büyük kilisede çok büyük olmalı. Haçın altında bu yolu gözleyen gözetleme yeri olmalı. Buradaki işler çok büyük be kardeşim. Bize ağır gelir bu işler ne dersin.........

Deniz -okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
undefined
undefined
undefined
undefined
Sevgili kardeşim bu kilise resme bakınca soldamı kalıyor büyük olan. Patika yolda bir haç var küçük yıkıntıya gelmeden sağda.
Ve altta bir kaya mezarı var. Daha burada çok şey vardır. Resim ekleyemediğim için yerlerini gösteremiyorum. Burada bir kartal olmalı Ve büyük kilisede çok büyük olmalı. Haçın altında bu yolu gözleyen gözetleme yeri olmalı. Buradaki işler çok büyük be kardeşim. Bize ağır gelir bu işler ne dersin.........
Üstat sağda kalıyor büyük kilise

Deniz -okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı