Direkten döndük

BY DUMAN

Yeni Üye
Geçtiğimiz hafta olan bu olayı sizinle paylaşma ihtiyacı hissettim ve aynen başımızdan geçeni istanbul'un bi semtinde babamın sözde kaç senelik arkadaşı olan bi vatandaşın evine gittik ev gece kondu ve salonda işlem yapicaz evin bahçesi falanda var çevresinde sol yanında 3 yıldızlı pekde müşterisi olmayan bi otel evin 100 metre ilerisinde bi toprak saha yani demem oki hem evin içi hemde çevresi oldukça müsait bi yer.
Babam ve arkası 2 pay
Ev sahibi ve ark.2 pay
Ve Hoca 1 pay toplamda 5 e bölünerek pay olucak bi yer.

Babamlar işlem yaparken hocanın bi tarafdan okuyor suya baka baka yaklaşık olarak 7 metreye yakın işlem yapıldıktan sonra tren rayi gibi ray parçaları çıkmaya başladı hoca bize biraz daha işlem yapıldıktan sonra merdiven çıkacağını ve bitiminde 4 çuval altın tozu olduğunu söyledi babamın işlem yapılan yerde baş parmağı kırıldı ama aşağıda farketmemiş yukarı çıkınca farketmiş hadi o sıcağı sıcağına diyelim ama kolundaki saatin ters istikamete doğru döndüğünü gözlerimle gördüm.
Hocanın dediği gibi merdivene gelince ev sahibi 4 cuvaldan 3ü benim 1ini siz aranızda bölüşün deyince hoca okumayı bıraktı haliyle bizimkilerde bozuldu bu duruma ve çalışma merdivenden aşağı devam etmedi şimdi ev sahibi hala aynı gece konduda sefil gibi yaşıyor açmıştır diyeceksiniz malesef gece sokağa çıkmaya korkan adam cesaret edemez ki yüzde yüz haberimiz olurdu demem oki bi aç gözlü müptezel yüzünden gene hayaller hayatlara kaldık... korkarım emekli olunca evini satar gelir bi firma oraya bi gökdelen diker ki yeri ve uzak çevresi iş merkezleriyle dolu adamlar alır gider sessiz sedasız son olarak hocanın dediği ne göre orası DARPANE olarak kullanılıyormus

yolgezer

Bilgili Üye
Ne yazikki bu isin en kotu tarafindan biri acgozlu insanlar.
Allah islah etsin. Nasibiniz yokmus uzulmeyin.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ev sahibinide 1 çuvala kosaydınız :D
İş bitmiş maalesef, geçmiş olsun.

BY DUMAN

Yeni Üye
Aynen vardır bundada bi hayır dedik döndük geri

BY DUMAN

Yeni Üye
Patron ev sahibinde makina vardı bizim korkumuz o bizi çuvala koyar çukura atar sonra araki bulsunlar bizi

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sağlam olmakta fayda var, bilmem anlatabildim mi.Gece sokağa çıkmaya cesaret edemeyen adam o makineyide kullanamaz.

yolgezer

Bilgili Üye
Patron ev sahibinde makina vardı bizim korkumuz o bizi çuvala koyar çukura atar sonra araki bulsunlar bizi
Kazi esnasinda mal cikinca kafaya silah cekildigini gorduk.
En iyisini yapmissin. O acgozlulukle yapmayacagi sey yok

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sağlık olsun, nice mevzulara diyelim.Allah gönlüne göre versin, bunda da bir hayır var demek ki.

ÇalarSaat

Yeni Üye
keske ev sahibi adamada okusaymıs hoca, saati ters döndüren mahluklar adamın fikirlerinide degistirirler,
siz yine iyi dayanıklısınız 8 metre kaz rayları gec merdiven gel, ev sahibi malın 4/3 ü benim desin hicbirsey olmamıs gibi geri dön valla helal olsun...
bizim burda iki kardes bir altın zikke yüzünden birbirlerini vurdu.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Keşke o hoca evsabısının elini dilinde bağlayaymışş.. Güçlü birinin haberi olursa oradan kökünü kazır oranın neslini tüketir. 4çuval altın diyon yedirmezler BY DUMAN