Doğa severden, Doğa üstü yer ve işaretleri..

Blue.

Editör
Ustalar Selamün Aleyküm daha önce tarihi Bir su kemerinin deki işaret vardı atmıştım siteye şimdi daha detaylı çevresini çektim ve birçok daha işaret var ve anlamadıgim bir burası bı su kemeri eski den istanbula giden su kemeri. Burda bu kadar çok işaretin olmasi tuhaf su kemerlerinin duvarlarında hepsi hac işareti üçgen dirgen vs birçok işaret var bir fikriniz varmı ustalar su kemeri ormanin derinliklerinde ıssız sessiz bir yerde Saygılarımla...

Blue.

Editör
Ustalar Selamün Aleyküm daha önce tarihi Bir su kemerinin deki işaret vardı atmıştım siteye şimdi daha detaylı çevresini çektim ve birçok daha işaret var ve anlamadıgim bir burası bı su kemeri eski den istanbula giden su kemeri. Burda bu kadar çok işaretin olmasi tuhaf su kemerlerinin duvarlarında hepsi hac işareti üçgen dirgen vs birçok işaret var bir fikriniz varmı ustalar su kemeri ormanin derinliklerinde ıssız sessiz bir yerde Saygılarımla...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Doğa üstü işaretler :D

Dikkat burada doğa üstü işaretler var girmek yasaktır :)
Bak görürsün bu başlık bir sinamada film başlığı olucak demedi deme :)

Son düzenleme:

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bunlar su delisi söz konusu sembollerde su kemerinde mevcut aslında çokda anormal bir durum yok
bizimkilerin duvar yazısına benzer hal.

Daha öncede ifade etmiştim burada bir senaryo yazıcaksan bir ustayı getirip kameranın arkasına oturtacaksın
o sana ne yapman gerektiğini anlatacak o zaman film hasılat yapar :)