• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Doğal gelmedi değerli yorumlarinizi alayım bilhassa her yorum çok değerlidir.

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli kardeşim öncelikle hoş geldin. Gördüklerim doğal son kaya hariç. Bide bunlar seyyar kayalar farzedelim işaret dahi olmuş olsa asıl yerlerini bilmediğimiz için bize bi faydası dokunmaz. Hayırlı forumlar

bartra

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=22177]Gönül_Eri[/MENTION] sayın ustam ne yapmamı önerirsiniz bi işlem yapmaya veya düşünmeye değecekmidir

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşım senin bir kıymetli hazinen paran var göçüp gidecen yüz sene sonra torunların uğrayacak bu paranın işaretini nasıl bir yere kodlarssın?? bunu ilk başta kendine sor?? saygılar

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=22177]Gönül_Eri[/MENTION] sayın ustam ne yapmamı önerirsiniz bi işlem yapmaya veya düşünmeye değecekmidir
Ustam şahsım adına konuşucak olursam ben burayı ne düşünürüm nede burayla ilgilenirim :) Hayatta en kıymetli şeylerden biride zamandır. Ben boşa geçen zamana acırım. Bundan dolayı burayı gönlünden çıkar at derim

bartra

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=21782]Demirdağınkurdu[/MENTION] sayın ustam
değerli yorumlarınız için pek müteşekkirim hor görme bizi biraz toyuz bu işlerde farklı gelen herşeyi sorma gereği duyuyorum yavaş yavaş kavrayacağım. Saygılar sevgiler :)

bartra

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim sayın ustam daha güzel ve daha kayda değer yerler var bu konuda hemfikiriz. :)

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim sayın ustam daha güzel ve daha kayda değer yerler var bu konuda hemfikiriz. :)
Sabit kayalarda olan işaretler önemli ve kıymetlidir. Onlarla gelirsen netice alırsın :) hayırlı forumlar diliyorum