• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Doğal oluşum mu sizce ?

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Mevcut fotolara göre dogal derim sanki öntarafta bir çalışma yapılmış gibi duruyor

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Dogal olusum gibi durmuyor kardesim. On tarafinda sizmi calisma yaptiniz, mezara denk gelinmismi. Ayrica ust taraflar yesillikten gorunmuyor kim bilir ne gizemler barindiriyordur. Ciplak alanlarinda reamileri varsa ve hangi medeniyetlet yasamis olduguna dair bilgiler verebilirseniz, ustalardan daha saglikli yorumlar gelecegine inaniyorum. Muhtemel ic taraftan odaya giris olmali. Selametle kal

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

sarı çizdiğim bir figür gibi. çevreside kapama gibi yığma gibi.ön kısım insan yüzü dışında bir yüz. solunda hayvan figürü gibi.biraz abarttım ama belki doğal değildir:)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
işlenmeye müsait kayalar bunlar... ön tarafta işçilik olduğunu düşünüyorum

kaptan55

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ön tarafında çalışma yapılmış ama yaklaşık 50 cm kayanın üstünden daha önce giriş yapıldı ama sonuç alınamadı

kaptan55

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ön tarafında çalışma yapılmış biz yapmadık yaklaşık 50 cm civarı bi kaya var. yapını üst tafından yaklaşık 6-7 metre kaya kırılarak toprağa inilmiş. Ama uzun lafın kısası kimse sonuç alamamış :) medeniyetler olarakta Güney marmarada bi yer burası Volcan Voyvodanın eşkiyalık yaptığı bir yer ve Rum baskınlarının olduğu bir köy.İşlem yapılmış yerlerin fotoğrafları LUIU4251.JPGDSC_0161.jpg

kaptan55

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler üstad. ön taraftaki yüzü koç yüzüne benziyor. altta iki ok işareti ve soru işareti koyduğun yer üst taraftan kaya parçalanarak giriş yapılmış alttanda birleşimi ama onu yapanlar sonuç alamamış.