DOKTORUNDAN ÇARPICI BİLGİLER

saftilki

Moderatör
Moderatör

sevgili forum sakinleri, buraya iki video linki bıraktım,
bu kadın ilkay buharalı bir youtuber, ve ben kesinlikle kanalın (reklamını yapmak amaçlı paylaşmıyorum)
video içerisinden biz bize lazım olan bilgileri kapmak amaçlı paylaştım,
son 6 aydır sağlık durumu'mun, gözlerde büyük ölçüde kayıp vermem böbrek ağrıları, çok hızlı saç dökülmesi,
matematik hesap ve okuduğumu anlama idrak edeme'me gibi çeşitli sorunlarım hızlı ilerlemeye başladığından dolayı bir araştırmaya koyuldum, ve videoyu tesadüfen buldum, entübe hastası 4 günde gözlerini açtı kapağı ile karşıma çıkması bana yetti,

şeker..!! tatlı zehir ve bu günden itibaren hayatımdan çıkarıyorum..! bilirsiniz ilaç kutuların içinden çıkan reçetenin yazıları çok incedir, ben büyüteç ile zor okurken kardeşim çıplak gözle takır takır okuyor, ve nihayetinde anladımki gözlere vuran şekerin açtığı hasarmış,
videonun birinde iyonize alkalin sudan bahsediyor ama o japon su arıtmaya bir çoğumuzun gücü yetmez,
kardeşimin tertibi tesadüf müdür tavsiyemidir neyse günde 1 kg salatalık yiyerek böbrek taşlarından kurtulduğunuda bilmenizi isterim, bu vaka 2 yıllık, ben videoyu göreli 1 hafta oldu,
ve ben instegram hesabından bu doktorla bizzat yazışmak istedim ama muvaffak olamadım, sekreteri olacak zat'a bir türlü laf anlatamadım, illa randevu alacakmışım, basit bir soruma cvp alamadım,

ve geçelim diğer konuya.. bu linkte de
bizzatalim tarafımdan defalarca şahit oldum ve yeter kocaoğlunu %1000 haklı buldum,
yaklaşık 5-6 yıldır doğru dürüst rüya görmezdim, onu izledikten sonra dediğini yaptım ve o gece birçok rüya gördüm,
bu 3. videoda çok çarpıcı bilgiler var,
şiddetle tavsiye ederim,

Videoları açamadım.

Kan değerlerinize baktırdınız mı merak ettim. B12, sodyum, potasyum?

Şeker zehirdir doğru. Kimilerine çok zarar verir.
Lakin yediğinizde şekere dönüşen karbonhidrat da zehirdir unutmayın.
Elden geldiği kadar karbonhidrat tüketimini de azaltmak gerek aslında.

Gözler için katı meyve sıkacağı alıp, gün aşırı ya da haftada bir kaç gün bir su bardağı havuç suyu içmek iyi gelecektir. Aslında liflerinden faydalanmak için havucu yemek daha doğru lakin ilk etapta müdahale için suyunu içmek faydalıdır. Ve abartmayın, A vitamininin fazlası C vitamini gibi vücuttan atılamaz.

Magnezyum tableti kullanmak saçlara, muz yemek (potasyum) düşünme ve algı gücünüze, kefir içmek (b12 ve probiyotikler) hafızaya ve vücut direncine iyi gelecektir.

Kefir hazır süt ve hazır maya ile değil, karnabaharı benzeyen geçek kefir mayası maya ile kendiniz yapmalısınız.
Allah şifa versin.

saftilki

Moderatör
Moderatör
tam kan sayımı ve daha bir düzine tetkik yapıldı, ldr hdr kolestorol yüksek, b12 iyi
THS çok yüksek t3 t4 öyle, tedavi takibim devam ediyor zaten,
levetron ve mysolin kullanıyorum
baya bi bilgi birikimi yaptım yapmasınada şu evdeki arıtma cihazından da kurtulmam gerek,
ya ek bir mineral flitresi ekleyecem bi çaresine bakacam,
birde marketlerde satılan değil hakiki zeytinyağı sipariş çektim, market yağları 420c de rafine ediliyormuş,
kısaca onlar tam bir hücre celladı, işleri duran bir esnaf gibi gelir yok gider çok misali bünyemiz,
kırmızı pancar -800 antioksidan içeriyor, salatalık iyonize alkalin su ve havuç nar

videolar youtube pc den açılıyor

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İlkay buharalı nın kanalını pek önermem. Genel de gerçekdışı asparagas şeylerle uğraşır ve tribüne oynar.