Domuz İşaretleri

cengo38

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, definecilikte domuz işaretinin anlamını az çok hepimiz biliyoruz. Şu an elimde büyük bir iş var ve sizden bu konuda yardım almak istedim. Öncelikle işaretlerden bahsedecek olursam aynı hizada bulunan üç yavru domuz işareti var ve ortadakinin yaklaşık 1,5m altında anne domuz işareti var. Anne ve diğer iki yavru kuzey-doğu yönüne bakarken en sağdaki yavru ise bunların tersi yöne bakmaktadır. Ve aralarındaki mesefeler orantılı bir şekilde artmaktadır. 3,70m; 4,70m; 5,70m gibi. Bu konuda yorumlarınız nelerdir. Bu şekiller nereyi işaret etmektedir.

acemi 55

Bilgili Üye
sizin anlattıklarınız tavuk civciv olayıyla birebir örtüşüyor o konuyu incelerseniz sonucunda aynı olacagını umuyorum gerçi sonuca ulaşımış bir konu degil ama fikir verme açısından

ragıp

Uzman
beni aştı, bilgim yok
enteresan kısım ise son domuzun geriye bakması

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Anneyi takip et! Kafa yönünü değil vücut yönüne dikkat et!

Domuz düz gider geriye kafa ceviremez, tek iz üzerine gider sürü Anne en önde yavrular arada dizili baba varsa en sonda gelir!

Kısaca domuzda Anaya ve Vucut yönüne bakılır!

Kristof34

DogacıyıZ
Yavru müjdeye bakar ana domuz ana mala bakar ikiside kaya ici gömüdür toprak kazılmaz. Yavrunun baktıgı istikametteki 2-3 kisinin itebilecegi kaldırabilecegi büyüklükteki tasın altında müjde olur. Ana domuzun baktıgı istikamette ilerleyin birbirine kaynak yapılmıs iki yapısık kayanın arası size girisi verir.

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
bölga kayalık arazidir resmin olduğuyere gelrken bir boğazdan geçersin düzlük harman yeri gibi yer vardır buranın bir tarafi deredir derede yapma havuzlar vardır tepenin olduğu yerde cok sayıda kaynak olmalı yolun ilerisinde bit kayada domuzun izleri var yolun altında bataklık alan mevcuttur ikinci durum sanduka şeklinde kaya mezarlarıdır haç işareti olan yerin önüne iyibak ana domuzun olduğu yere yakın küçük haç olacak mağaranın durumu ne alemde anadomuzdan 110adım say orada ne var

cengo38

Yeni Üye
Verdiğiniz bilgilere göre yarın tekrar bir gözlem yapıyım arkadaşlar yorumlarınız için sağolun gelişmeleri bildiririm.

cengo38

Yeni Üye
Bu arada diğer domuz boynunu çevirerek bakmıyor ters tarafa yönü tamamen dönük diğer tarafa. Çalkaya 28 senin verdiğin bilgiler doğru kayalık bir arazi dere var ve hala harman yeri olarak kullanılan bir yer. Yer altı şehri olma ihtimali nedir bu bölgede ve bu gömü toprak altındaysa tahmini kaç metrede olabilir?

Belaruslu

Yeni Üye
cengo38 Resim yüklemeye çalıştıysanız, yüklenmemiş son iki mesajınızda.