dramos zemini

dadaş2525251

Member
dramosun zemininde 2 üstte 2 altta aynı boru cıktı bu borular odaya gidebilir mi bir tanesi kazdigimiz bölgede aşağıya yöneliyor 20 metre tünel boyunca devam ediyor bu borulari dramos içind e daha once goren oldumu acaba?

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
antik yapilarda oyma tas yada kayalar ie su kanallari mevcuttur. metal obje asla kullanilmadi.yakindonem bir baglanti hattina denk gelinmis..durum bu..

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Taksitle gönderilen fotolarla bir yere varılmaz. geniş detaylı ve çoklu fotolarla sunum yapın.yukarıdaki fotoda dramosun zemini yazılmış.orası dramos değil.aşağı yöne kazıldıkca inilen basbayağı kuyu.

dadaş2525251

Member
evet bu resim dramos yapısı değıl dramos içind e biz açtık bu kuyuyu odaya girmek için sayfamda dramos resmi yükledim bu resimlerde amaç sadece o çıkan boruları göstermek

dadaş2525251

Member
metal obje değıl o demir levye dramos duvarını sökmek için ben sadece bu yapıda böyle boru çıkması normal mi onu öğrenmek istedim hic denk gelen varmi yani

dadaş2525251

Member
makina ile bakıldı %88 değerli veriyor uydudan dâhi bakıldı lahit olduğu belli çubuklar oda ve derilik veriyor duvarlara kadar fakat bu borular kafamı karıştırıyor oda hava borusu ve su tuzagi destek borusu ve zehir borusu olarak adlandırıyor başımızdaki ekip