DRS GROUND EXPER PRO Nasıl bir cihaz

volkancnk

Yeni Üye
Arkadaşlar sizden ricam bana bu DRS GROUND EXPER PRO hakkında bilgisi olan varmı benimle paylaşırsa çok memnun olucam, 15 gündür cihazı araştıryorum, yetkili bayii alman malıdır dedi makineyi epeyce bi anlattı ve övdü tabi hiçbir firma cihazını kötülemez burası ayrı bi konu, ancak araştırdım ve bu cihazın yerli üretim olduğunu sölediler, yetkili bayii cihazın fiyatına 28.900 tl. Fiyat biçiyor, başka dedektör firmalarına sordum 11.500 tl. 9500 tl. Hatta 2. El buldum 5000 tl. Fiyat veren var, yani bu durumda kafam allak bullak oldu kime inanıcam anlamadım kardeşim, herkes bişeyler sölüyor ama ortada bi yalan var ancak daha tespit edemedim, yaa canım arkadaşlarım ne olursunuz bu cihazı alan yada kullanan varsa bana bi dönsün anlatsında artık bende arada kalmiyım.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Konuya isnaten yorum değildir fakat piyasası 11,500 olan bir cihaz 5000 inmişse şahsen huylanırım :)
Bence birileri bir şeyleri kurtarmanın peşinde olabilirmi?

volkancnk

Yeni Üye
Konuya isnaten yorum değildir fakat piyasası 11,500 olan bir cihaz 5000 inmişse şahsen huylanırım :)
Bence birileri bir şeyleri kurtarmanın peşinde olabilirmi?
Üstadım sizin bu cihaz hakkında gerçek bir bilginiz varmı anlatırsanız memnun olurum.

volkancnk

Yeni Üye
Hayır benim aklımin almadığı konu şu ustam ya arkadaş türkiyede yüzlerce belkide binlerce kişi bu cihazı kullanyodur adım gibi eminim ama neden kullananlar bi yorum yapmaz ilginç yani ?!?!

kaynak

Hayır benim aklımin almadığı konu şu ustam ya arkadaş türkiyede yüzlerce belkide binlerce kişi bu cihazı kullanyodur adım gibi eminim ama neden kullananlar bi yorum yapmaz ilginç yani ?!?!
Doğrusu bir fikrim yok inisiyatif almak istemiyor olabilirler?

volkancnk

Yeni Üye
Doğrusu bir fikrim yok inisiyatif almak istemiyor olabilirler?
Abicim bence insiyatif almamak deilde umursamazlık yada bananecilik var gibi geliyor bana, şimdi empati yap ustam sende samsung galaxy bi telefon var ve sana samsung telefon almak isylteyen birisi sorsa sen telefon hakkında ne biliyosan söylemezmisin ? Şarzı şu kadar gider, hızlıdır vs.. illaki bi yorum yaparsın demi ama !

kaynak

Abicim bence insiyatif almamak deilde umursamazlık yada bananecilik var gibi geliyor bana, şimdi empati yap ustam sende samsung galaxy bi telefon var ve sana samsung telefon almak isylteyen birisi sorsa sen telefon hakkında ne biliyosan söylemezmisin ? Şarzı şu kadar gider, hızlıdır vs.. illaki bi yorum yaparsın demi ama !
Bu işlerin doğası farklıdır gözüm

Sen düşüncende haklısın...

Tabi birde üyeler arasında bu marka cihazı olan varmıdır gerçekte onuda bilmiyoruz?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Şubat 2018 de yine bilgi istemek üzere konu açılmış. Bir kişi cikipta yazmamış.
Internete yorum sordum tek bilgi bulamadım.
Yani öyle binlerce kullanıcı falan yok görünüyor.
Nâm yapmış bir makine olsa durum farklı olurdu diye düşünüyorum.
Rüştünü ispat edip etmediğini bilmedigin aleti nasıl alır bir insan ?
2.el sitesindeki satan kişilere mesaj at bence.
Nedir bunun huneri diye sor.
Çok ballandirirlarsa da neden satıyorsun diye sor .
Hislerini , aklını, mantığını kullan ona göre karar ver ..

volkancnk

Yeni Üye
Şubat 2018 de yine bilgi istemek üzere konu açılmış. Bir kişi cikipta yazmamış.
Internete yorum sordum tek bilgi bulamadım.
Yani öyle binlerce kullanıcı falan yok görünüyor.
Nâm yapmış bir makine olsa durum farklı olurdu diye düşünüyorum.
Rüştünü ispat edip etmediğini bilmedigin aleti nasıl alır bir insan ?
2.el sitesindeki satan kişilere mesaj at bence.
Nedir bunun huneri diye sor.
Çok ballandirirlarsa da neden satıyorsun diye sor .
Hislerini , aklını, mantığını kullan ona göre karar ver ..
2. El elemanın biri var 6 bin liraya satıyor, konuştum dedim usta bu cihazı normalinin altında satıyosun hayırdır die sordum bana verdiği cevap bende dedektör fazla var şuan için bana bu lazım deil dedi tabi ben inanmadım ayrı konu dümen yapıyor yani, velhasıl işin özü şudur bu alemde ben şunu anladım, bi defineci makinesini satıyosa ya o makineden iş cıkaramamıştır, ya acil paraya ihtiyacı vardır yada aldığı makine çakmadır ötesi yok, empati yapın abiler sizin elinizde işinizi gören ve her türlü ekmek yediğiniz bi makine olsa elinizden cıkarırmısıniz...

xemsalx

Yeni Üye
arkadaşlar bu makineyi kullandım avantajlarıda var dezavantajlarıda var. avantajı malzemeyi tanıtabiliyorsunuz ve aynı malzemeyi bulabiliyorsunuz. dezavantajı mineralli topraklarda randımanlı çalışmıyor. makine yi kullanmak biraz zaman ve ustalık istiyor. görüntü alma olayı başarısız ancak piyasadaki çoğu dedektörden iyidir 3 başlık var ne aramak istersen ona göre başlık takıyorsun vs.