• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dualarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum Üstadlar ..

MED

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Dua ve ilminizi bekliyorum saygılar..

Üstadlar İNŞAALLAH yarın bulduğumuz yere gidip ilk tünel girişinin bittiği ,ve iki yeni yol (tünel) in başladığı yerden kazıyarak 0 zemine ulaşıp ordan giriş kapısına doğru kazıcagiz [MENTION=3557]Sedegor[/MENTION] abimiz ilk 10 metreden sonra demişti ama biz biraz daha geriden başlayıp işi sağlama almaya karar verdik ... Sagolun Var olun...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Hakkınızda hayırlısı kardeşim mantıklı olanda odur ha çok zor olaçak ama öncelik can güvenliği gelişmeleri mümkünse görsel olarak desteklersiniz inşallah selametle

MED

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sağol. ALLAH c.c razı olsun İNŞAALLAH yarın daha güzel net anlaşılır görseller yükleyeceğim.. [MENTION=23532]Deli fırat[/MENTION]

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kolay gelsin kardeşim buraya inşallah muvaffak olur sunuz, güzel bir yer başarılar kardeşim

Keremkerem

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kolay gelsin inşallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Tünel tecrübesi olan birisini bulun, sizi yönlendirsin inşallah.
Tüneller palas pandıras girilemeyecek kadar tehlike arzedebilir.
Korkan adam tedbir alır. Korkmak gerekir.

Allah cc kolaylıklar versin....

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Tünel içi örülmüş duvarların tavana yakın birleşim noktalarına çok dikkat edin.kapı girişi olabilecek oda önlerinde tavanda askıda duran yüzeylerin çok az bir noktası örülü bu kapamanın son taşına bindirilerek büyük tuzaklamalar yapıldığını çok kez gördüm.aman kardeşim dikkatli olun.sağ ve selametle.kolay gelsin.

MED

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tünel tecrübesi olan birisini bulun, sizi yönlendirsin inşallah.
Tüneller palas pandıras girilemeyecek kadar tehlike arzedebilir.
Korkan adam tedbir alır. Korkmak gerekir.

Allah cc kolaylıklar versin....
Sağol hocam ALLAH razı olsun uyarılarınız için . Yanlız çok zor gerçekten zemine ulaşması çalışıyoruz hiç bir yerden
Bir türlü ulaşamadık zemine ..

MED

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tünel içi örülmüş duvarların tavana yakın birleşim noktalarına çok dikkat edin.kapı girişi olabilecek oda önlerinde tavanda askıda duran yüzeylerin çok az bir noktası örülü bu kapamanın son taşına bindirilerek büyük tuzaklamalar yapıldığını çok kez gördüm.aman kardeşim dikkatli olun.sağ ve selametle.kolay gelsin.
Sagolun üstad bilgileriniz için ama hakikaten bu tünellerden anlayan biri şart..

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bol bol ışıklandırma olsun bastığınız yerlere dikkat adım adım ve genelde sağ cenaptan gidin aga yol üstünde denk gelen doldurma alanları mümkü olduğunca en sona bırakın riske girmeyin ve oksijen seviyesini iyi ayarlayın havalandırma yoksa içerdeki oksitlenmeden yavaş yavaş gidersiniz Allah göstermesin

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bir de kapak gibi duvarlarda yerler varsa oraları yoklamadan önce dikkatli olun aga kum tuzagı olabilir karşına kapama gelirse öncelikle tam tepesini iyice kontrol edin örme ya da dolgu kayalardansa açarken çok dikkatli olun

MED

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bir de kapak gibi duvarlarda yerler varsa oraları yoklamadan önce dikkatli olun aga kum tuzagı olabilir karşına kapama gelirse öncelikle tam tepesini iyice kontrol edin örme ya da dolgu kayalardansa açarken çok dikkatli olun
Sagolasin üstad yeni paylaşımında belki birşey gözüne çarpar etiketledim vesselam.