Düşünce okuyan adam gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mutlu666

Member
Merhaba arkadaşlar , Yaşadıgım olayı kısaca anlatayım

yolda gidiyordum karşımda eski sınıf arkadaşım Leyla karşıdan geliyordu leylaya selam versemmi vermesemmi diye düşünüyordum. çok uzun zaman oldu beni tanımaz filan diye kendi kendime düşünüyodum en son selam vermiyeyim boşver dedim leyla karşıdan gelip geçti beni arkamdan biri seslendi

Şöyle dedi

"Leyla hanıma niye selam vermiyorsunuz gençler" ;

sonra kafamda bi elektriklenme hissettim kafamın arkası 1-2 saniye elektriklendi sanki bi bağ koptu

adam yanımıza geldi 40 yaşlarında yakışıklı bakımlı birisi saçı joleli beyaz cücük sakalı vardı top sakalı bide kolye zincirleri garip birisiydi

bayagı bizimle dalga geçmeye başladı 1 dakika filan boyle dalga geçti leyla hanıma niye selam vermiyorsunuz lan filan ben korktum ben onu tanımıyorum diye ısrar ettim

adam en son ilerledi arkasını dönüp sen onu tanıyorsun dedi ama çok eski böyle çok şeytani bi kahkakalar attı bende bu büyücümü nelan dedim ordan kaçtım hemen.

adamıda birdaha göremedik buralarda.

yorumlarınızı alayım arkadaşlar

Araştırmalarıma göre Allah tarafından kendisine Ledün ilmi verilmiştir deniyor bu kişiye peygamberlere ve salih kullara verilen sır niteliginde güç

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Adını niye sormadın elemanın kesin Mecnun çıkacaktı.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bilmediğin adamda ledün ilmi olduğunu nerden anladın? Böyle büyük ilim sahibi biri bukadar basit şeylerle uğraşmaz. Ledün ilmi çok az insana ögretilmiştir. peygamberlerin dahi hepsine ögretilmemiştir. Karşılaştığın adam cinni birisi olabilir. bazen cinler içinden geçerleri duyabilir, bazen ama herzaman değil.

Sınıf arkadaşını tanımadın ya ne diyeyim.üçünüz aynı sınıfta değil miydiniz.Bir gün daha karşına çıkıp beni niye tanımadın derse bakalım Mutlu olacak mısın Mutlu kardeşim.

Mutlu666

Member
Bilmediğin adamda ledün ilmi olduğunu nerden anladın? Böyle büyük ilim sahibi biri bukadar basit şeylerle uğraşmaz. Ledün ilmi çok az insana ögretilmiştir. peygamberlerin dahi hepsine ögretilmemiştir. Karşılaştığın adam cinni birisi olabilir. bazen cinler içinden geçerleri duyabilir, bazen ama herzaman değil.
Cinlerin bunu yapabilecegini sanmıyorum , öyle birşey yok cinler düşünceleri okuyamazlar cinler düşünceleri okuyabilse mahkeme başkanlarını cinni yaparlar.Allah tarafından kendisine ilim verilmiş bence böyle birşeye akıl erdirillmez başka cinler deyip geçiyoruz kedidir kedi :D

bide sen gelmişsin diyorsun peygamber bu adamın peygamberden daha önemli biri olmadıgını ne biliyorsun ?

Son düzenleme:

ASKER.

Aktif Üye
Buna benzer olayı babamın amcası anlattı elazığda kurtlar vadisindeki polatın gerçek babası da filmdeki gibi dinine çok düşgün sih gibi biriymiş bir gün elazığda kahvemi dedi tam hatırlamıyorum bir yere geldi dedi herkes sıraya geçti selamlaşmak için dedi bende içimdem kötü bir söz söylemiştim dedi selamlaşırken söylediğim sözün aynısını kulağıma söyledi dedi

codex

Aktif Üye
Cindardir o adam. Cok gordum onun gibilerini. Laflarina sozlerine itibar edilmez, kafani yorduguna bile degmez.

hayalsaati

Bilgili Üye
Mutlu666 bir gün bizim yiğenle gece bir bölgeye gidiyoruz. Yiğenin bir tanıdığı var. Ben dedi bir tel açıp sorayım. Gittiğimiz yer dolu mu boş mu? Cinci hocası yani:) Ben bunu duyunca dellendim tel edileceğe salladım bişeyler. Yiğen telefonu çevirip hoperlöre verdi karşıdakinin ilk sözü yanındakine söyle bir daha bana kötü söylemesin.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinlerin bunu yapabilecegini sanmıyorum , öyle birşey yok cinler düşünceleri okuyamazlar cinler düşünceleri okuyabilse mahkeme başkanlarını cinni yaparlar.Allah tarafından kendisine ilim verilmiş bence böyle birşeye akıl erdirillmez başka cinler deyip geçiyoruz kedidir kedi :D

bide sen gelmişsin diyorsun peygamber bu adamın peygamberden daha önemli biri olmadıgını ne biliyorsun ?
Ben bildigimi yazdım. kabul edersin, etmezsin sana kalmış.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mutlu666 Adam sizinle dalga geçti,şeytani kahkha attı.Aynı zamanda ledün ilmine sahip,hatta peygamberden bile üstün.Nickindeki şeytanın sembolü 666 da ayrı bir manidar.

Metalicvoice

Operatör
Dini açıdan mahremiyete uymayan bir kişiyle konuşmanı istemesi, söyleyenin islami usullere uygun görüntüsünün olmaması be kahkahası bir istidraç hadisesi olduğunu gösterir vesselam... ledun ilmi yoldan geçende pek olmaz kardaş o gizli bir hazinedir hissedeb ehline gösterilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...