• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Duvar

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27042013(006).jpg 27042013(008).jpg

Bu el yapımı duvar niçin yapılmış olabilir arkadaşlar.

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorum bekliyorum dostlarım.
Hepinize selam olsun seviliyosunuz.

Pscyhe

Engellendi
Vallla ustad resimleme yetersiz oldugundan net bisey diyemeyecem ama acilan alan dolgu toprak guzelcenede tas dizimi yapilmis altta mezar olma ihtimali cok fazla

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Alt kısım tekrar toprak yarım metre gibi gördüm örülü kısmı ev veya barınak amacını eleye biliriz set olabilir toprak kaymasın diye yamaç bir yerse tabi .birazda bilgi az cevaplar kısıtlı olur [MENTION=5311]yolgezer[/MENTION] duvar nekadar uzunlukta çevre resmi gibi eklemeler yaparsan net cevaplar gelir bence .

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Vallla ustad resimleme yetersiz oldugundan net bisey diyemeyecem ama acilan alan dolgu toprak guzelcenede tas dizimi yapilmis altta mezar olma ihtimali cok fazla
Sagolasın ustam görüşün için. Evet foto yetersiz. Şuan kar olduğu için elimde bunlar vardı.
Burası 4 metre. Mutlaka bir şey gizlenmiş, bir şey yapılmış. Bütün Yorumlar görüşler önemlidir.

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Oguz494.jpg Oguz496.jpg Oguz496.jpg Oguz498.jpg

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alt kısım tekrar toprak yarım metre gibi gördüm örülü kısmı ev veya barınak amacını eleye biliriz set olabilir toprak kaymasın diye yamaç bir yerse tabi .birazda bilgi az cevaplar kısıtlı olur @yolgezer duvar nekadar uzunlukta çevre resmi gibi eklemeler yaparsan net cevaplar gelir bence .
Teşekkürler ustam. Evet foto yetersiz oldu kusura bakmayın. Duvar 1 metre den fazla ustam.
Bu duvar da hafif eğimli biryerde.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20180128_034744.jpg burada bir haç işareti var önude kapak gibi duruyor. Bu okla gösterdiğim yerde ne var

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Son resimdeki merdivenmidir. Öyleise çıktığı ve indigi yerin fotolari. Örme duvara helince bu örme duvarın uzunluğu kaç mt tek siramı yoksa karşılıklımı bu eşilen yerin altı nedir boşluk var gibi tünel yani

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumun için teşekkürler @
Şirvan ustam.
Evet o haç gibi duran yeri kontrol ettim. uzaktan öyle duruyor.
İşaretlediğin yerde küçük bir mağara var. El yapımından çok doğal gibi.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumun için teşekkürler @
Şirvan ustam.
Evet o haç gibi duran yeri kontrol ettim. uzaktan öyle duruyor.
İşaretlediğin yerde küçük bir mağara var. El yapımından çok doğal gibi.
Bu gibi yerler merdivenle bir odaya açıldığı tecrübe ile sabittir ok işaretinin olduğu yeri diyorum

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Burda duvarın altında çalışmak çok riskli bu resimde görülen şekilde çalışmadan kaçının yolgezer mekana gidince detaylandırırsın kar kalksın çoğu yerde kurcalanmış bu duvar kaya dibine yakın bir yerde ise kayaya kadar devam iyi antiraman olur :3:

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Örme duvar tek sıra ustam. Sadece o yüzde var. Tabanda büyük kayalar çıktı devam edilmedi.
Merdiven gibi görünen yeri anlayamadım. Sadece üç kesik biryere çıkmıyor. Yani küçük bir kaya.
Merdiven olmadanda ustune cıkılabilir. Fotolar arşıvımdeydı. baska varsa birazdan atıcam.

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burda duvarın altında çalışmak çok riskli bu resimde görülen şekilde çalışmadan kaçının yolgezer mekana gidince detaylandırırsın kar kalksın çoğu yerde kurcalanmış bu duvar kaya dibine yakın bir yerde ise kayaya kadar devam iyi antiraman olur :3:
Aksine duvar kenarlarında kaya yok ustam. Orme duvarı bulunca meraktan inildi. Baya da antiraman oldu. :apologetic: