• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ederi Hakkında Bilgi

cybermorfer

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, Resimde görünen para yada kolye tam olarak nedir bilgim yok, 60 yıldan uzun süredir bir abimizin elinde bulunmaktadır. Bugün ederi nedir, satılması alınması yasalmıdır? Bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim. Birde nereye götürerek orjinalliğini teyit ettirebiliriz. Teşekkürler iyi günler dilerim.

20190923_174638.jpg20190923_174650.jpg

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Azze nasara duribe fi kostantiniyye sene;1255 , sultan Abdulmecid. Ben maddi size katkı sağlıcak bi ederi olduğunu düşünmüyorum. Hatıra olarak saklayın derim ?

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Baska kimse yok banami ayar oldun :) tadilat asamasinda şimdilik .zaten kimse yazmiyor napiyim hazir ayarlar yapilirken kepenk kapatdim biraz .

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Öyle bir lüksüm yok fikrim acik olmali gecen gun kapali idi actim sonra ne ara kapanmis unutmusum sende olmasan kimse uyarmiyor :) fakat bu aralar gercekten ayar oldugunu sezdim ;) neden .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kayıtlı Kullanıcı
Öyle bir lüksüm yok fikrim acik olmali gecen gun kapali idi actim sonra ne ara kapanmis unutmusum sende olmasan kimse uyarmiyor :) fakat bu aralar gercekten ayar oldugunu sezdim ;) neden .
Vala içim rahatladı sezmende güzel
Ama beni ayar ettiğini fark etmemen bende
Piskolojik Etkenler yapmaya başladı
Bildiğin psikiyatri uzmanı varsa seans ücretlerini öğren haber ver :207:

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Ozelin ayari kaçmış msj gitmiyor ama okudum . Yaziyim buraya yanlis anlasilma var bilgin olsun o moda nasil girdin anlamadim :)

Üst Alt