Ederleri nedir? Ben buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Çorba parası.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
sarı olan çukur bizans olmalı, diğerleri de gümüş, güzelmiş

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
odin ortadaki antoninus pius sahte.Dudaklar ufak net değil çene ve kafa dik değil birçok hata var. Görseldekinin 23.2 gram geliceğini düşünmüyorum.Bizans için pres makinası kullanılmış gibi.Bu şekilde kenarlarda deforme olmaz.
diğerleri için arka yüzleri resimle yapın. beyaz font üzerinde.

Son düzenleme:

Garett

Yeni Üye
Yok topraktan çıkardım bizzat ben amacım burada satmakta değil değerini aşağı yukarıda biliyorum sadece burada benim bilmediğim birşeyler bilen biri vardır diye düşündüm. Her önünüze gelen parayada sahte diye kir atmayın bn bunldugumda 2ye katlanmisti ben duzelttim piusa gelince hepsi aynı yerden cikti donem sahtesimi bilmem ama yuzde yuz roma donemi

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÜstaD1

Bilgili Üye
Duymak istediğin, oooooooo harika paralar sarı olan 1 milyon dolar diğerleri ise tanesi 250 bin eder gibilerinden yorumlarsa!!! Gerçek yapılan yorumlara bu şekilde konuşacaksan yeri burası değil. Madem cevapları begenmiyorsun arkadaşım kendin biliyorsun da ne demeye soruyorsun?

vakko

Yok topraktan çıkardım bizzat ben amacım burada satmakta değil değerini aşağı yukarıda biliyorum sadece burada benim bilmediğim birşeyler bilen biri vardır diye düşündüm. Her önünüze gelen parayada sahte diye kir atmayın bn bunldugumda 2ye katlanmisti ben duzelttim piusa gelince hepsi aynı yerden cikti donem sahtesimi bilmem ama yuzde yuz roma donemi
Önümüze gelen her dogruya dogru yanlışa yanlış yazıyoruz.Sana burada bilgisi olan birisi yanliş bilgi verse o zamanda sahteye niye dogru diyorsunuz diye cevap yazardınız diye düşünüyorum.Her topraktan çıkan orjinal olur diye bir kural yok.2 ye katlanmış para o şekilde olmaz.!Bilgi aldıgınız platforma biraz daha sakin cevaplar yazın.Madem bilginiz varmış size yazılan cevapları kale almayın.

Son düzenleme:

Garett

Yeni Üye
Harika paralar diye de bir cevap beklemiyorum gayet sakin bir cevap verdim sadece kalpazan muamelesi hosuma gitmedi. Hem sahte yapacak olsam çukur bizans niye yapayim degeri gramini gecmez gümüşü sahte yapacak olsam neden pius yapayim saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vakko

Harika paralar diye de bir cevap beklemiyorum gayet sakin bir cevap verdim sadece kalpazan muamelesi hosuma gitmedi. Hem sahte yapacak olsam çukur bizans niye yapayim degeri gramini gecmez gümüşü sahte yapacak olsam neden pius yapayim saygılar.
Sizin şahsınıza konu içinde yapılmış bir yorum yok.Yapılan yorumlar paylaşım yaptıgınız resimleme içindir.Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...