Efendiler bu taş doğanin bize bir hediyesimi yoksa işçilikmi ?

cellano13

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O güzel bilgilerinizi almak ve aydınlanmak isterim ilk bakıldığında bir şahini veya bir kartalı andırıyor gibi ama kaplumbağada olabilir gibime geliyor saygılarım ve sevgilerimle yorumlarınızı beklerim :))

Ekli dosyalar

commander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bence biraz daha uzaktan taşın ön ve arka tarafından hatta taşın çevresini biraz daha detaylı çekebilirsen sitedeki üstadlar bence yardımcı olacaktır sevgi ve saygılar.....

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Kartal bu baktığı yön yüksek yerler der kanadının altına da araştırma yapmak gerekir

Pscyhe

Engellendi
Cevresel resimleri olmadigi icin su bakis accisiyla tunemis kartala benziyor avida altindadir..zaten sizden once davranip altina islem yapilmis yada yapmaya calismislar

omurcelik

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_6971.JPG

arkadaşım gördüklerimi işaret ledim üç parmak 4 tane muhtemel yer vs vs kesin işçilik var o kayayı ve kuşların baktığı yerleri incelemek lazım ...rastgele

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 139327 üçgen yuvarlak içinde X var gibi oraya cihaz tut V olan jkayayi temizle ıslat o işarer yönmü vemiş. Düz kaya buraya aykırı rengi var yön veren kaya ve düz taşin olduğu yerlerde boşluk bakın

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 139327 üçgen yuvarlak içinde X var gibi oraya cihaz tut V olan jkayayi temizle ıslat o işarer yönmü vemiş. Düz kaya buraya aykırı rengi var yön veren kaya ve düz taşin olduğu yerlerde boşluk bakın
Ustam işaretleri n tamamını göstermiş . Ben şahsen Kartal a benzetemedim tartışmaya açık kalmış fotoğraflar. Eğer ustanın dediği gibi x yada haç ise yakındır aykırı olanlar aranır. Ufak bir bilgi ekleyim Eğer burda bir mezar var ise haç mezarı simgeliyor ise ve bu mezar toprak altı olduğu için şüphe ettiğin noktaları 50 şer cm toprağı alt üst et havalandir Eğer toprak siyah gri tarzı renk değiştirmiş ise insan bedeninden eriyen yağlar dan kaynaklı toprağı etkiler . 2 metreye defnedilen bir insan bedeni yaklaşık 4 mt2 alanı etkiler. Rast gelsin

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar yorumları yapmış .. Kaya içinde yada altındadır .. Bi tespit yapmaya çalış .. Baktığı yöndede araştırmalarını sürdür .. Baktığı yönü çok belirgin yapmışlar ..

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_6971.JPG
Eşkiya bölgesi simgeleri
üsteki çember içi eşkiya sembolleri
kartal ayı diğerini çözemedim muhtemelen boğadır
altaki yeri horasana benzettim
eşkiyayı bir resimle çözemeyiz
detaylı resimler gerek.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Çok güzel işlemeler var harika bir sanat eseri resmen. Ben aile mezarı diyorum. Resmin çözünürlüğü çok düşük sağ alta çizdiğim yer çukur mu sunu mu mihrapmı? hiç biri değilse giriş olabilir. Neyse sen resimleri çoğalt ama kaliteli resim çek sonra bakarız. Bence harika ötesi bir yer. Selametle

cellano13.JPG

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
4 cepheden güzelce resimle, yakın uzak ve çevre resimleri lazım.

Resmin çekiş açısına göre en çok kartala benziyor. Amma kartal değil.

Çok fazla işaret var. Muhtemelen eşkiya işine benziyor.