EL veya Ayak

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Cümleten selam arkadaşlar , abiler sizce doğalmıdır yoksa işçilik varmıdır ben el ve ayaka benzettim görüşleriniz nedir şimdiden teşekkürler
ALEYKÜM SELAM kardeşim.
Gölge olmadan bir çek bakalım. Üzerinde başka işaretler var mı? Parmakların herhangi birinin üzerinde küçük de olsa bir oyma var mı görelim?!!
Kayayı komple çekme imkanın var ise o şekilde de çekelim lütfen. Üç parmağı kapalı zannımca baş ve işaret parmağı açık. Bana el gibi geldi ama ustalar daha netleştirecektir inşaallah.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Ben çok çok çok düşük bir ihtimal doğal ihtimali var diye düşünüyorum.

Kesinlikle güzel bir işçilik var . El olması daha çok yakın rastgele

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Ben niye el işareti göremiyorum. Ya ben her gün arazide bunları gördüğüm için alıştım yada kör oldum burada el falan yok boşa hayallere kapılma insan için en önemli şey zamandır zamanını heba etme olmayan bir işaretin malzemesini bulmaya boşa harcama . Olmayana olur demek taş kaya falcılığı olur bu yüzden bu konuda netim bu işaret değil.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Ben niye el işareti göremiyorum. Ya ben her gün arazide bunları gördüğüm için alıştım yada kör oldum burada el falan yok boşa hayallere kapılma insan için en önemli şey zamandır zamanını heba etme olmayan bir işaretin malzemesini bulmaya boşa harcama . Olmayana olur demek taş kaya falcılığı olur bu yüzden bu konuda netim bu işaret değil.

Kesin el ayak kafa burun kulak diyen yok zaten ihtimaller üzerine konuşuluyor şahsen işareti çeken arkadaşımız benzetmiş olabilir şahsen bende benzettim .

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Elbette ki farklı fikirler bizim zenginliğimizi gösteriyor. Herkes herkesin fikrine saygı duyuyor her zaman ki gibi. Yorum yaparken özellikle de böyle çetrefilli konularda BENCE, KANAATİMCE, ZANNIMCA diyerek yargı cümlesi kuruyorum ki kafalar karışmasın. Yani ben de o işareti veya işaret olmayan oluşumu görsem araştırırdım manasında yaklaşıyorum!!
Gerisi elbette ki konu sahibine kalır. Fakat ben bunun doğal bir oluşum olmadığı kanısındayım. İzleyip görelim..!
Sevgiler.. Saygılar..

t 964 R

Member
işaret ve orta parmak arasına baş parmak sokularak bilekden sallanan bir hereket varya ona benzettim de bir kapama mevcut el işaretleri yeminlidir ekipde hocada bulunsun yıldızı açın öcesinde cihaz onaylasın
250B05A4-22BE-4339-9AD4-5B8A4562FB6A.jpeg

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
El demek için eli bütünüyle görmemiz gerekiyor. Ele benziyorsa eksik uzvu varsa o zaman eksik uzvunu bulmamız gerekiyor. Resim yetersiz bu nedenle yorumlar kısıtlı olacaktır.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Birşeylere benzetmeye kalkarsak muazzam fikirler atılır ortaya. Kim ne görüyor diye sorarsak da gördüğünü söyler arkadaşlar. Ben ne ayak diye biliyorum nede değil diyebiliyorum. Eğer el ve ayak ise Etrafta mahzen olmalı. Varmı uygun müsait bir alan inceleyin.tek resim ile bizi birbirimize düşürmeyin derim.... Naçizane...

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Zom yaptım görünen işçilik yok. Rastgele

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
öncelikle şu hali doğal gibi. fakat bence öncelikle taşı iyi tespizleyip üstündeki yosunlardan kurtulup işçilik var mı ona bakılmalı şayet işçilik olduğuna kanat getir isek devamındaki ilemler ona göre yorumlanır şu hali ile ne söylesek seni yanıltır. selametle.