Elektronikçiler buraya AR-GE çalışmaları başladı.

feltom

Engellendi
Değerli ve kıymetli,Arkadaşlar Elektronik cihazlar ve frekanslı Alan tarama, üzerine bilgilendirmek amacıyla ,AR-GE çalışmalarımızı , bilgi aktarmada birbirimize yardımcı olmak maksadıyla herkesin yaralanacağı,gibi bilgilerimizi sunalım.
Sevgi ve saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 241023 Bu frekanslı alan tarama cihazı AR-GE çalışması ve arazi denemeleri devam ediyor . sonuçlarını bilgilendiricem.

Storm

Editör
Aga en temizi televizyonlara bağlanan uydu vericileri var ya en temizi o bence direk sinyal ceker onun ayarını yapabilirsek aslında var ya böyle uğraşmaya hiç gerek kalmayacak onu da nasıl olacak bi tahminim yok hem kapsamlı tarama yapar hem de daha garanti okur

feltom

Engellendi
strum arkadaşım selamlar senin dediğin uydu alıcı recever ile yapılan alan taramayı ben yaptım denedim umduğum gibi çıkmadı çalışmalarda sonuç alamadım çubuklara 12ve 18 volt veriyor mıklatıslı bobin yaptık yinede olmadı receveri yaktık kısa devre yapıyor ama bunu yapıp ta çalıştıran varsa burada belirtsin frekans larıda doğru girmek gerekli çünkü frekanslar 10,000 de başlıyor ar-ge yapmak lazım burada herkes bildiğini deneyimlerini anlatabilir .sevgi ve saygilarla .

Metin777

Aktif Üye
Ustam bende bildiğin birşey var sandım heveslendim ? benim tahminim frekans olayı biraz zor. Metaller boşluk ve minerallerin frekansları bir arada olunca daha farklı bir frekans ortaya çıkar diye rahmin ediyorum. Altın gümüş bakır ve bronz yanana duruyorsa ortaya bu metallerin frekans toplamı mı ortaya çıkıyor bilemiyorum. Bana en mantıklı derin bir pulse cihazla metal aramak geliyor.

feltom

Engellendi
Metin777 Arkadaşım her bir metalin ayrı ayrı frekansı vardır .Bunu bilirsin bu sitede bu konuda sedegör ustanın sayfasında var .
Pulse çihazlar almetalde derinden alıyor ,Ayrıma gelince derinden aldığın malzemeyi görmüyor .ayrımda filitreler devreye girdiği için
metrajdan düşüyor işte biz burda neyin ne olduğunu hep birlikte bilgilerimizi sunarsak bilmiyenler ve yeni başlıyanlar bilgi sahibi olur
bilinçli hareket eder .sevgi ve saygılarla..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bol şans Allah utandırmasın.

Storm

Editör
@strum arkadaşım selamlar senin dediğin uydu alıcı recever ile yapılan alan taramayı ben yaptım denedim umduğum gibi çıkmadı çalışmalarda sonuç alamadım çubuklara 12ve 18 volt veriyor mıklatıslı bobin yaptık yinede olmadı receveri yaktık kısa devre yapıyor ama bunu yapıp ta çalıştıran varsa burada belirtsin frekans larıda doğru girmek gerekli çünkü frekanslar 10,000 de başlıyor ar-ge yapmak lazım burada herkes bildiğini deneyimlerini anlatabilir .sevgi ve saygilarla .
aga söyle birşey ileri sürdüm. Mesela radyo televizyon sinyallerini uydudan rahat alabiliyor pek anlamadığım konu ama söyle bi mantık yürüttüm bu sinyali belli frekans olarak alıyor demi mesela tek bi yönden geliyor. Doğa da sayısız metal radyoaktif sinyal veriyor bunlaro tespit edip bu sinyal toplayıcıyı uydudan değilde doğadaki metal sinyaline ayarlansa bence iyi olur. Bu şekilde mineral vb sıkıntı olmaz. Bi nevi yer altı görüntüleme cihazları gibi anlatmak istediğimi tam anlatamadım kusura bakmayın.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hayırlı kandiller. Allah razı olsun.

Storm

Editör
Eline sağlık bu Arada ustam Rabbim yüzünü güldürür umarım