Elveda 2021!

The Thing

C*
Süper Moderatör
İyisiyle, kötüsüyle, virüsüyle, osuyla, busuyla koca bir seneyi daha geride bıraktık,
Umarım yeni yılda her şey gönlünüzce olur,
sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıl geçiririz İnşallah.
...MUTLU YILLARA...

Eminmisin

Yeni Üye
21 den sağ salim çıktık ama 22 2 kat 3 kat daha çetin olacak malesef
Ey ruh kötü ruh 😂 Antalya'da havalar nasıl sicakmi yine biz burda donuyoz 😠 sesinide özledik ne zaman duycaz sesini arasıra seslen video çek izleyelim maksat muhabbet olsun seni seviyoruz 😉

saftilki

Moderatör
Moderatör
Ey ruh kötü ruh 😂 Antalya'da havalar nasıl sicakmi yine biz burda donuyoz 😠 sesinide özledik ne zaman duycaz sesini arasıra seslen video çek izleyelim maksat muhabbet olsun seni seviyoruz 😉
antalyada değilim istanbuldayım, ben kendi sesimi kendim beğenmiyom senin kulaklarında bi sorun olmasın,
şaka bir yana, yaş daha 43 sorunsuz biyerim kalmadı, boğazda 2 adet kis var amaliyat gerektiren,
artık sesim çıkmaz benim,
ne oldu paşinyan misali, ne oldu 2021 he ne oldu 22 ye sağ çıktım diyorum, 23e de allah kerim :LOL::D:rolleyes:

Eminmisin

Yeni Üye
antalyada değilim istanbuldayım, ben kendi sesimi kendim beğenmiyom senin kulaklarında bi sorun olmasın,
şaka bir yana, yaş daha 43 sorunsuz biyerim kalmadı, boğazda 2 adet kis var amaliyat gerektiren,
artık sesim çıkmaz benim,
ne oldu paşinyan misali, ne oldu 2021 he ne oldu 22 ye sağ çıktım diyorum, 23e de allah kerim :LOL::D:rolleyes:
İstanbula bir gün gelirsem Nasipse senide görmek isterim parasız pulsuz da gelemem bir küp bulaydikta 😂
Sesin enteras farklı bir ses tonu gerçekten etkiliyor 😂 Bak bende sesimle video cektigimde kayıttan sonra bu ses benim sesim değil diyorum neden böyle 😂 Normal konuştuğumda kulağıma gelen ses fena sayılmaz bu yüzden ses kayıt etmedim çünkü seninkinden daha berbattir😂😂😂
Bende boğazdan çektim çekiyorum hatta ameliyat oldum sestllrinden bahirmaktan olmutu ahh ahh bu sferde başka şeyler hayat acıları devam ediyor . Geçmiş olsun bekleme yapma amelyt için
Ne oldu pasinyann😂😂 semadaki meleklerde guluyordur şimdi 😂😂😂😂 ne oldu ne oldu Gökten gelenler pasinyann sonu olduuu😂😂😂
22 hiç açıcı değil haberin olsun 23 ondan beter olacak 😂😂😂 23 çıkarsın kesin garanti veriyorum😂😂😂 Aklıma senin eski bir yazin geldi curfer ile sanırım 700 kez miydi kaçtı taarama yapmistim 2 günde sanırım ya nasıl yetiştirdim zaman nasıl yettiii 😂😂😂😂😂😭😭😭😃😃😃😂😂😂 gülmekten gözümden yaş geldi . Seni seviyoree))))

saftilki

Moderatör
Moderatör
tövbe de rıfkı çarpılacan, sen nasıl garanti veriyon,