erkek organı ve kelebek işareti üstadlar yardım

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
received_10213757414156808.jpegreceived_10213757409316687.jpeg
Değerli üstadlarım yardımınıza ihtiyacım var işaretler yan yana aralarında yarım metre mesafe var erkek organın solunda 5 metre yakınında bir kemerli oda 3.jpegmevcut içeri girince 1 adım sonrasında kuyu şeklinde etrafı örülmüş var çapı cok ufak taş attım 3-4 metre en az derinlikte kelebeğin oldu tarafta sagda kalıyor giriş yeri mevcut ama yıkılmış giriş kapanmış 4.jpeg oda bu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16835]bozoklu[/MENTION] [MENTION=14077]kazama[/MENTION] çabalamaya değermi üstüne düşelimmi bir fikir verirsenız cok memlun olurum üstadlar

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Tavsiyem Sit alanlarından uzak durmanız

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Zaten konu başlığı ikili ziyadesi ile tehlike
neye dayanarak bunu söyleye biliyorsun kardeşim üstad bu yer sit alanı veya değil bana lütfen yardımcı olabilcekseniz yorum yapın fikrinizi bilginizi sunun cezaya baglanacak olsam dahi peşinden giderim sıkıntı yok

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

erkek organına benzemiyor.ustalar yorumlarlar.burada ustalar herkese yardımcı olmaya çalışırlar.sit alanından uzak dur derken bile sizin hayrınızı düşünürler.her yorum her açıklama bizlere yardımcı olmak içindir.kolay gelsin.

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Neden canın yansın neden hayatını riske atcan ki. Değmez ora... Sana bir tiyo veririm. 1876.yılından beri bu ülkeden çıkarılan çalınan. Tüm maddi manevi yeraltı. Define leri. Hala bulunamayan ların. Yüzde onu kadar. Yani Türkçe meali. Sanada. banada. Çok ekmek var. Unut orayı. Ve bu siteyi takip et oku. Nerde ne bulacaanı anlarsın güzel kardeşim...

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
babacan ben hayatımdan vazgectım :D bi ata sözü ne diyor biliyormusun bana nasihat verme para ver

Pscyhe

Engellendi
Yanlis anlama kardesim ama insanlar burda yaridimci olmak adina var insanlari yanlis bilinclendirip yanlis yola sokmak icin degil..sen bu kafa yapisini degistir bence ben nasihat vermek istemem yapacagin hatanin vebaline girip vicdan azabı cekemem kusura bakma.burasi sit alaniysa uzak duracaksin bu kadar basit tek tavsiyem budur..

alderado

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu işaretlerin defineyle alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Burası tahminimce eski çağlarda toplu olarak kullanılan sosyal bir alan. Hamam, tuvalet, ibadethane vb...
O işaretlerde bu alanı belirten tabela benzeri işaretler.
Benim tahminlerim bu yönde...

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yanlis anlama kardesim ama insanlar burda yaridimci olmak adina var insanlari yanlis bilinclendirip yanlis yola sokmak icin degil..sen bu kafa yapisini degistir bence ben nasihat vermek istemem yapacagin hatanin vebaline girip vicdan azabı cekemem kusura bakma.burasi sit alaniysa uzak duracaksin bu kadar basit tek tavsiyem budur..
açılmış oda değil ve sit alanı değil lütfen kimse kimsenın vebalini çekmes kardşm bilgisi olan varsa söylesin kımse ters yaptıgımızda yok burda post kasma yeri değil başka yerde postunu kas iyi melek kötü melek aramıyorum ben
bilgin yoksa fikrinde olmasın oke

addictb

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu işaretlerin defineyle alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Burası tahminimce eski çağlarda toplu olarak kullanılan sosyal bir alan. Hamam, tuvalet, ibadethane vb...
O işaretlerde bu alanı belirten tabela benzeri işaretler.
Benim tahminlerim bu yönde...
teşekkür ederim üstad tahminin için güzel bir yorum sağol varol buranın 50 metre aşşasında mezarlar var onlar açılmış yani burası dokunulmamış ve onlarda definecilerin gazabına uğramış lahitler sit alanı olsa o kısıler şuanda lüks içinde olmazdı bende bu kadarını biliyorum bilgisi olmuyanın fikride olmasın lütfen kimsede yanlış anlamasın lütfenn.. sıkıldım adam mesaj atıyor nerde diye sonrada sit alanı diye yazıyor kardşm bi git ekmegini kovala hadi..

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
teşekkür ederim üstad tahminin için güzel bir yorum sağol varol buranın 50 metre aşşasında mezarlar var onlar açılmış yani burası dokunulmamış ve onlarda definecilerin gazabına uğramış lahitler sit alanı olsa o kısıler şuanda lüks içinde olmazdı bende bu kadarını biliyorum bilgisi olmuyanın fikride olmasın lütfen kimsede yanlış anlamasın lütfenn.. sıkıldım adam mesaj atıyor nerde diye sonrada sit alanı diye yazıyor kardşm bi git ekmegini kovala hadi..
konuya yaklaşımın konuyu açma nedenin yardım istemekmi oda demişsin kardeşim odayı kapıyı biliyon ne için yardım istiyon açıklarmısın