Ermeni köyü

Marco

Bilgili Üye
Değerli forum arkadaşlarım, kıymetli Ustalarim merhabalar.Uzun zamandır burasi aklimizdaydi, Arge zamani geldi, İstikamet bu köy..Nedir ne değildir diye sizlerle paylaşmak, değerli yorumlariniza başvurmak istedim..Bölge çok kıymetli, bunun için daha sağlam bir ekipmana ihtiyaç vardı. Lorenz z1 dedektör siparişi verdik, insallah gelince göz atmaya gideceğiz, bir abimizden de Mala gpr emanet alacağız.Onlar turlayi gözünden vurdular, yoksa 550 bin tl lik
gpr yi göz kirpladan alamazladı. Ekipman saglam ustalarim, burasi eski bir ermeni köyü şimdi 20 hanelik bir köy, Ermeniler göç edince buraya Selanik Türk'leri kardaslarimiz yerleştirilmiş.Fotigraflar bana ait değildir, yakin zamanda inşallah bir argeye gidecegiz,saygilar sevgiler.

Ekli dosyayı görüntüle 247714

Ekli dosyayı görüntüle 247715Ekli dosyayı görüntüle 247716Ekli dosyayı görüntüle 247717Ekli dosyayı görüntüle 247718Ekli dosyayı görüntüle 247719Ekli dosyayı görüntüle 247720Ekli dosyayı görüntüle 247721

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Resimler kime aitse once o gitsin.bu mekana ....sana bilgi versin ezbere gitme fistik agacinin daliyla doverler kahkaha

Marco

Bilgili Üye
Ustam resimleri ermeni bir siteden buldum, köy bizim köye on km ilerde. Ev hanesi zaten 20 tane. Yarisini da taniyoruz ??

Marco

Bilgili Üye
Eyide bende koyu taniyom ...msj verdim fistik agacinin dali dedim.yeri biliyom yaani
Valla ustam cin gibisin maşallah. ?? Sen zaten bana yakinlardasin, biliyorum. Fistik ağacı bir tane fotografta vardi dedim herhal ordan tanıdın. Maşallahı var önceden söylemiştim sizi sevdiğimi, Allah için seviyorum ?? Ne dersin mevkiye nasil bilirsin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Valla ustam cin gibisin maşallah. ?? Sen zaten bana yakinlardasin, biliyorum. Fistik ağacı bir tane fotografta vardi dedim herhal ordan tanıdın. Maşallahı var önceden söylemiştim sizi sevdiğimi, Allah için seviyorum ?? Ne dersin mevkiye nasil bilirsin
Zor olur orda arge cunku ufak yer ...dikkat ceker laf olur soz olur beyaz giyme toz olur..saygilar sevgiler kolay gelsin

Marco

Bilgili Üye
Zor olur orda arge cunku ufak yer ...dikkat ceker laf olur soz olur beyaz giyme toz olur..saygilar sevgiler kolay gelsin
Sen benden eyi bilirsin yorum. Uyarina dikkat edeyim, sen böyle dediğine göre bir bildiğin vardır ustam. Başka yerlere artık. Nasip nerdeyse bizi bulur.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
köyü bilmem de ekipman harbi sağlammış
mala gpr kullanıcısıyla beraber mi gelecek, onunla çalışmak o arazide zor dostum zor

Marco

Bilgili Üye
köyü bilmem de ekipman harbi sağlammış
mala gpr kullanıcısıyla beraber mi gelecek, onunla çalışmak o arazide zor dostum zor
Ustam, mala gpr' ın sahibi bizimle gelmeyecek,sahibi bizim ekipten arkadaşın abisi. Sağlam yerler bulduğumuzda cihazı bize ancak öyle verecek. Sürekli kullanma şansımız yoktur. Arazi engebeli doğru diyorsun ustam burda zor kullanilir ancak koyun arka tarafları düzlük. Oralar müsait.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Geri planda ki blok kayalıklara git evlere sanırım bakamayacaksın.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ustam, mala gpr' ın sahibi bizimle gelmeyecek,sahibi bizim ekipten arkadaşın abisi. Sağlam yerler bulduğumuzda cihazı bize ancak öyle verecek. Sürekli kullanma şansımız yoktur. Arazi engebeli doğru diyorsun ustam burda zor kullanilir ancak koyun arka tarafları düzlük. Oralar müsait.
bu cihazı her eline alan kullanıyormu )))
4 yıl oldu son bir yıldır yeni yeni ehhhh işte diyorum )))
Malanın hangisi Aga bu cihaz ?