Ermeni veya rum evi

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 katli bina , diş cephesi kesme taş , zemin kat mutfak tavanindaki işaretler

Ekli dosyalar

Shekiller

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evin içinde çubuk veya cihazla dolaşmanızı tavsiye ederim özellikle rum evlerinde biizim burdakilerin çoğunda öyle çıktı dış merdivenleri hep dolu çıktı 2 ya da 3. merdiven altı rastgelsin emareleri üstadlarım yorumlar ben tecrübemi paylaştım

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorum için teşekkürler buranin girişi iki yerden sağdan soldan arka çikişi yok kapilarin önünde düşük bir metreye bir metre bir basamak şeklinde hemen içeri giriyorsun daha basamak yok ..

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sa sayın usta arkadaşlar bu işaretlerden anlayan yokmu bu işaretler bir şey ifade etmiyormu

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başlığımı yanlış attık acaba yoksa ustalar tatildemi yoksa bu tür işaretler defineyle alakası yokmu sagılar

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sayın ustalar çömez olduğumuz içinmi yorum alamadık işlem yapacaaktık kaldık anlayan yokmu saygılar

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
3.katta hangi odalar var,odalar sağlammı? mutfak,yatak odası duruyormu? detay varmı?

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çarşanbalı bu bına zeminle beraber üç katlı dış cephe dört tarafı taş iç döşemelr ağaç kat aralarıda ağaç bina ikinci katda yangın çıktı bir bölümü yandı üst katlarda araştırma yapmadık daha çok zemine odaklandık bu işaretleri görünce sagılar

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s a sayın ustalar ilk defa çubuk kullandım taş olan zeminde çubuklar çarpı yaptı anladığım kadarıyla iki metreye iki metre yön verdi ne olduğunu anlayan varmı teşekkürler

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tavandan başka foto yokmu kardeşim. Tavandaki kalin kalaslarda oyuk yerler olur tahtaylada güzelce kapatırlar varsa öyle biryer kontroledin

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu gibi yerlerde bakilması gereken yerler 52 cm lik pencere kenarlari avluda bulunan kiyu ocak ahır kalin duvarlar merdiven altlari esikteki taşlar mutfak veya oturma odasindaki pencereden görünen ilginç yerler ağac olabilir

obuz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s a şirvan ustam tahtada oyuk yerler yok kontrol ettim bu bina şehir merkezinde dışarsı yerler taş döşeme dış duvarları beş metre yükseklik var cevrili bina teşekkürler