Erzurum horasandan - ağri ve kars kağizmana kadar olan bölge

fatih.o4

Aktif Üye
Selam değerli arkadaşlar

Erzurum horasandan başlayım kars kağıxman ve ağrı üçlemi içinde yani erzurum horasan kağızman ve ağrıya kadar olan kısım içinde bir dere kenarın da olan bir bölge var ve bu bölgede içindeki derenin kenarında tek kişinin girebileceği kadar bir mağara ve bu mağaranın karşısında dere bulunuyor bu mağaranın yönü de güneye bakıyor ayrıca derenin kenarında 10 kişinin yemek yiyebileceği kadar bir yer taşı olacak ve bu taşın karşında da bir çeşme olacak böyle bir yer ile karşılaşan her kim olursa iletişime geçerse yardım olacağım.

fatih.o4

Aktif Üye
Bana yeri söylemeye gerek yok ben bunu size sordum arkadaşlar eğer bu yeri biliyorsanıx burdan yazarsanıx bu yere benzeyen bu bölgede tam 12 yer var ama bunlardan sadece biri müjdeli ve ben sizden sadece foto istiyorum bu yerle ilgili eğer benim için vaktimin olduğu zamanlar olursa bu kişi kim olursa olsun keşfime katılacaktır.

fatih.o4

Aktif Üye
Dayanağım bir belge niteliği diyelim

fatih.o4

Aktif Üye
Bu köy şayet kösedağa yakın bir köyse ziyaretim oldu fakat orası değil açıkça konuşabilirsin sıkıntı yok bensadece foto isterim baharın gelişiyle

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
o kadar geniş alanda yermi aranır hedefi küçültmak lazım yaniadres isim dere tepe çeşme adı lazım değilmi siz o kaydı birinden duyudunuz büyük ihtimal yoksa adres net yazar malı koyan gelip nasıl yeri bulacak adres olmasa o düz taş sofradır üzerine oturulup yemek yenir

fatih.o4

Aktif Üye
O taşın sofra olması vs şeylerini bende biliyorum ve evet bu bilgi tam 50 yıldır birindeydi son olarak kalan bu bilgi sadece bende ve bu bilgiyi küçültemiyorum çünkü harita vs bilgiler zamanla kaybolmuş kalan son bilgi bu ve o kişi hakkın rahmetine kavuştu şuan ki bilgilerimle yetiniyorum ve bu bana yetiyor.