• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Eski bir ermeni köyü yorumlara ihtiyac var

Bulka

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

timur964

konularim
Kayıtlı Kullanıcı
teraslama duvarı haricinde görunen bir şey yok resimler yetersiz

timur964

konularim
Kayıtlı Kullanıcı
her ikisinide uzak yakın çevresiyle beraber

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kayıtlı Kullanıcı
Yeni olanlara ilk tavsiyem:
Once tektekcilukle ise baslayin.
2 sene arazide gezin.
Bol bol okuyun, teorikte ilk once kendinizi gelistirun.
Tektekcilukle beraber cubukla da hasir nesir olun.

İsaret bulup islem yapmak kim ne derse desin bence buyuk islerdir. Bu isin derdi de buyuk olur.
Su an kral mezari bulsaniz ne yapacaksiniz...???
Sifir. Hicbir islem yapamazsuniz. Kolay degildir bu isler. Yeri gelecek 8 metre islem yapacaksuniz. Yani yaklasuk 3 katli bir bina boyu. Mezarci bile mezari en erken 2 saatte ancak bitirir, kayalik cikmazsa.

Tektekciligi ogrenen kisinin ortalama geliri ayda en az 3-4 bin liradir. Elbette yaptigi, calistigi alan Cok onemli. 5-10 tane guzel sikke bulsa ev parasi cikar.
Hersey nasip.
Kolay Gelsin.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardesim aramiza hosgeldiniz. Kayaliklarin uzeri oda yapimina uygun gorunuyor ve resmi ceken kardesin ayaklarinin altida guzel duruyor. Otlarin yapisina bakarak soyluyorum, otlarin yapisini sormayin :) dedigim gibi kayalarda isaret bakabilirseniz ve gorurseniz resinleyebilirmisiniz, eger isaret yoksa cubukla bosluk bakmaniz lazim. Selametle saglicakla kalin.

Bulka

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.Uzun suredir sitenizi takip ediyordum yeni uye olma firsatim oldu.Bu resimleri cektigim yer hic acilmamis yerler tarlalardan falan su kuyulari cikiyor kapsamli bir arastirma yapma firsatini daha bulamadim.Ören yerlerle dolu bi yer bu bolgeden baska bi kac foto daha aticam onlarada bi bakarsaniz sevinirim .

Bulka

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buda ayni bolge ama farkli yerler

Ekli dosyayı görüntüle 155011Bu kaya cok dikkatimi cekti daha once dedektorle bir kac arama yapilmis ici dolu deniyor.Ayni kayadan bi kac foto daha aticam.Birde altinda yilan isareti olan bir foto aticam bu kayanin tam altinda bulunuyor uzaktsn cekme imkanim olmadi.Ekli dosyayı görüntüle 155012

...
Ekli dosyayı görüntüle 155014
...
Buda bu kayanin alt tarafi yulan figurunden baska fotografi atinca farkettim bir kac figur daha gozukuyor farkli figur goren ustalarimdan cizimli bir yorum alabilirsem memnun olurum.Eski yerlesim alanina yakin birkaya
Ekli dosyayı görüntüle 155015
...Fotograflar yan yuklenmis dikkatinize

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Yüklediğin son resimdeki kayanın üzerinden yosunları güzelce temizle çalılıkları otları temizle güzelce ıslat ve kuruyana kadar belirli aralıklarla resimle. Sonra kendin iyice incele ve en belirgin resimleri yükle biz de görelim işaret var gibi. Özellikle bir tavuk yada civciv görür gibiyim. Selametle

kazama

??? ?????? ?????...
Süper Moderatör
Yerler güzel ama biz goremiyoruz sizde göremiyorsunuz .

kazama

??? ?????? ?????...
Süper Moderatör
İkinci part resimlerden sonuncu olanı yeri görmek lazım.

Üst Alt