Eşkiya Volcan ın İşaretlerinden Bahsediyor

Danieli

Member
Katılım
6 Kas 2017
Mesajlar
63
Tepkime puanı
2
Puanları
2
Pershendetje!
A ka ndonjë artikull që mund të lexoj në internet në lidhje me historinë e Martin Voivode?
Unë jam nga Shqipëria dhe jam i interesuar për këto departamente, ngjarje që lidhen me Shqipërinë.
 

R00T

Profesyonel
Co Admin
Katılım
20 Kas 2018
Mesajlar
2,828
Tepkime puanı
2,756
Puanları
23
Yaş
35
Basit ve ve banel video.Kendilerini inandırmaya mı çalışıyorlar acaba.
 

RONİN

Aktif Üye
Katılım
19 Eyl 2019
Mesajlar
118
Tepkime puanı
147
Puanları
7
Konum
Antalya/Manavgat
Pershendetje!
A ka ndonjë artikull që mund të lexoj në internet në lidhje me historinë e Martin Voivode?
Unë jam nga Shqipëria dhe jam i interesuar për këto departamente, ngjarje që lidhen me Shqipërinë.
Pershendetje. Ju nuk mund të gjeni artikullin që dëshironi të lexoni këtu.
 
Üst