Evrekaaa

kabakburgiba

Operatör
@irbas32 hoş geldin gardaş.hayırlara vesile olursun inşallah.nedir gardaş bu sistem bizlerede bi yol yordam göster.hikayesini bi anlat bakalım neymiş.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Faydalı bir bilgi varsa burdan paylaş herkes faydalansın

İrbas32

Member
Arkadaşlar şimdi beni iyi dinleyin ama can kulağıyla işin özünü anlatıyorum çubuk satan sahtekarlaa kanmayın diyelimki arazide 2×2bir boşluk buldunuz derinlikte 2 metre diyelim ve kazdınız boşluk çıkmadı emeğim boşa gitti dediniz.ASLA EMEĞİNİZ BOŞA GİTMEDİ sizin boşluk bulduğunuz yerin 3 metre kuzeyinde boşluk halbuki ölçtüğünüz yerin 3 metre kuzeyini kazsaydınız boşluğu bulmuştunuz biz güney yarım küredeyiz eğer kuzey yarım kürede yaşasaydık gerçek boşluk3 metre güneyde kalacaktı bu anlattıklarım tecrübeyle sabittir isteyene özel den mesajla daha teknik bilgi veririm unutmayalım bilgi evrenseldir.SON OLARAK SİT ALANLARINDAN UZAK DURUN bizim amacımız hırsızlık değil tornada çubuk yapıp satanlardan uzak durun ihtiyacınız sadece 2 adet elektrot bu kadar basit

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar şimdi beni iyi dinleyin ama can kulağıyla işin özünü anlatıyorum çubuk satan sahtekarlaa kanmayın diyelimki arazide 2×2bir boşluk buldunuz derinlikte 2 metre diyelim ve kazdınız boşluk çıkmadı emeğim boşa gitti dediniz.ASLA EMEĞİNİZ BOŞA GİTMEDİ sizin boşluk bulduğunuz yerin 3 metre kuzeyinde boşluk halbuki ölçtüğünüz yerin 3 metre kuzeyini kazsaydınız boşluğu bulmuştunuz biz güney yarım küredeyiz eğer kuzey yarım kürede yaşasaydık gerçek boşluk3 metre güneyde kalacaktı bu anlattıklarım tecrübeyle sabittir isteyene özel den mesajla daha teknik bilgi veririm unutmayalım bilgi evrenseldir.SON OLARAK SİT ALANLARINDAN UZAK DURUN bizim amacımız hırsızlık değil tornada çubuk yapıp satanlardan uzak durun ihtiyacınız sadece 2 adet elektrot bu kadar basit
çubuk olayı ayrıdır... :)

İrbas32

Member
Dedektöelerde alan taramalarda jeo cihazlarında dahi sapma oluyor yani var dediği yerde bişiy çıkmıyor sebeb işte bahsettiğim manyetik sapma biz bunu çözdük işte arkadaşlar.zaten bu çözüldümü iyi kötü herkes çubukla bişiyler buluyor bu sapmaya kimisi de cinler kaydırdı diyorlar ...

İrbas32

Member
Bulunamayacak boşluk toktur arkadaşlar yeterki mantıklı yerlerde ve doğru tecrübeylw yürüyün hepinize rasgelsin

İrbas32

Member
Yazın çubuk tarifinide veriyim.veriyimmi arkadaşlar

Dampiel

Aktif Üye
Ustam senin dediğin gibi sapma olsa bütün taramalarda olması gerekmezmi bu sapmanın?çubukla odayı yada boşluğu santimi santimine bulanlar nasıl buluyor?

karakus1

Aktif Üye
biz kuzey yarım küredeyiz.

İrbas32

Member
1.görüntüleme cihazları yeraltındaki görüntünün şeklini çizmez daha önce cihazı tasarlayan mühendilr tafafından cihaza yüklenmiş 250 ye yakın görüntünün eş benzerini yani yakın olanını ekrana verir.