Farmet x2 vs Nokta velox one

battalbey

Yeni Üye
Bu iki dedektör ün nerdeyse tüm videolarını seyrettim. Bütçem kısıtlı yanı 2500 civarı bu dedektörlerden kullanan arkadaslar ustalar abiler varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim saygılar...

slkmts

Yeni Üye
usta aynı şekilde bende aynı fiyat almayı düşünüyorum senin gibi bütün videoları izledim. ancak makro racer daha cazip geldi son kararımı makrodan kullanacak gibiyim. tabiki kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

10kaf

Engellendi
dedektör alcak arkadaşlara tavsiyem malum meşhur markalardan şaşmasınlar,yerlilerin gecici olarak iyi olması merdiven altı yapıldığından işe yarıyo,haydaaa diceksiniz,evet haydaa,çünkü gümrük sansürüne takılıp kalibreleri bozulmadığı için gecici işe yarıyo adi malzemelerden dolayı,yapımı güzel düzgün malzeme kalitesiz yani,yabancı markalar dediğim gibi işe yarar vaziyette iceri girmesi serbest değil,alakası yok deselerde inanmıyorum,
Not;gecmişte yaşadığım bazı olaylardan böyle bi intibam oldu kendi fikrim)birde dedektör kullanan arkadaşlardan bir ricam var,özellikle zehep arayanlar kalaş mermi kovanına dedektör denesinler cevaplarınızı lütfen bildiriniz rica ediyorum boş kovan,yabancı forumlarda okuduydum bir zamanlar ona öten dedektör zeheb arayanlar için çok idealdir demiş bilginize.