fikri olan

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim en güzel kendin yaptığı çubuktur hileside olmaz hurdasida olmaz dışardan satılanlar herşeyi çeker bilgin olsun kardeşim.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir

Memet kurt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad ben daha yeniyim
bunu YouTube de gördüm 800 tl dior
pahalı ama işe yarar sa belki alırız
senin fikrin nedir söylersen sevinirim
yardımcı olsan

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm agalar

Cubuk allarsın pullarsın süzleyip süzüne göre deyer bicersin elektirikciden gidip bakır tel al le şeklinde kıvır aynı işi yaparsın aradaki fiyat farkı belli

Kendi işini kendin görcen mazemeyi alacan tornacıya götürcen resmi göstercen yapıp verecek

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Yaptır resmini cek bakalım sonra cubuk nasıl kullanılır oraya geliriz sayfamda kullanmayı bilmek yeterli diye paylaşım var oraya bak aklına yatar

Mehmet_mehmet

Engellendi
[MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] peki ustadım bakır tel çubukla değerli tespiti nasıl oluyor, ben bakır çubuğu boşluk tespitinde kullanıyorum... Prinç çubukla değerli tespiti yapıyorum

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ne fark eder aga bakır brons piric demir alüminyum pilastik agac kullana bilir hale getir le şeklinde hepsi iş yapar marifet kullananda neyi nasıl tespit etmeyi biliyorsan bulursun önce bosluk cakmak al kalemin icini boşalt iki tarafı körle tutması daha basıt olur bosluk tespiti cerceveni cıkar mezar oda boşlugunu boşluk içinde altın al eline altına bak sonra gümüş bakır kurşun dört metale baktın artı boşluk beş bir birine teyit ettin yanılma payın bana göre sıfır anlata bildimmi [MENTION=19109]Mehmet_mehmet[/MENTION]

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Hazir cubuk almayin
Bosuna para verirsiniz.
ALAN TARAMA & BOSLUK BULMA katagorisindeki cubukla alakali tum konulari oku. Sonra yine almak isterseniz karar sizindir.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Ne fark eder aga bakır brons piric demir alüminyum pilastik agac kullana bilir hale getir le şeklinde hepsi iş yapar marifet kullananda neyi nasıl tespit etmeyi biliyorsan bulursun önce bosluk cakmak al kalemin icini boşalt iki tarafı körle tutması daha basıt olur bosluk tespiti cerceveni cıkar mezar oda boşlugunu boşluk içinde altın al eline altına bak sonra gümüş bakır kurşun dört metale baktın artı boşluk beş bir birine teyit ettin yanılma payın bana göre sıfır anlata bildimmi [MENTION=19109]Mehmet_mehmet[/MENTION]
Çok iyi net yeterli açıklama oldu sağol

Memet kurt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad krom dan çubuk yapcam
fikrin nedir
artı civa kullanmam da fayda olurmu

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
illa koyuman gerekmiyor koysanda olur bulursan ön tarafa koy tüp gibi birşey yapman gerekir yada konpile mika pilastik