Fotoğraf Makinesi

jeolog

Co Admin
Co Admin
Akil var mantik var, rontgen mr tomografi cihazlarina ne gerek olurdu o zaman.
Uyduyla yerin uzeri goruntulenebiliyor, yerin alti degil.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoğraf makinesi ile yer altının fotoğrafini çektiklerini söylüyorlar bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı??
.
senin bahsettiğin makina poloraid cinsi fotoğraf makinası ustam ... konuyu çok bilmemekle beraber poloraidle yeraltını çektiğini iddia eden vardı ... makinem olmadığı için ben denemedim .. poloraid makinen ve orjinal poz var ise. tarif edeyim denersin .... fakat .
fakat denemek için ne makina satın al nede pozunu bulup almak için uğraşma .. belki butür konular elinde makina ve poz olanlar makinalarını iyi paralara satmak için uydurmuş ta olabilir ....

oymak beyi

Bilgili Üye
Fotoğraf makinesi ile yer altının fotoğrafini çektiklerini söylüyorlar bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı??
define yada hazine fotoğraf makinesi diye denk gelmiştim bir iki defa dedektör ararken, fiyatı da epey vardı. bu nasıl lan böyle diye bi bakayım dedim garibime gitti burda konu açmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim :)... hikaye ustam durma üzerinde

N@KKoZ

Aktif Üye
Polaroid fotoğraf makinalarının güneş doğmak üzereyken sabah şüphelendiğiniz bölgenin fotoğrafını çekerseniz orada sinyallere bağlı olarak kabarcıklar baloncuklar filan çıktığını söyleyen bir tayfa vardı , 2-3 yıl önce kaybolmuştu bugün gene hortlamışlar gibi

Yabgu

Bilgili Üye
Merhaba, 2 kez, farklı kişiler ile 2 farklı cihaz geldi, çekim yapıldı. Gece flaş ile yapılan çekim. Bildiğin gece yani flaşın patlayabileceği şekilde karanlıkta yapılan çekim. Resimleri gördüm, oda içinde, küp içinde ve toprak yüzeyi ve derininde gösteriyor güya, test etmedim doğruluk payını. Biri düzmece geldi ama diğeri soru işareri hala kafamda.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yok öyle bir şey, mantık ister.