• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Frigya yapıtı herkes acil gelsin

serosero12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar burası başka kişiler tarafından izinsizce kazılmış sonra kazan arkadaşlar yakalanmış ve yapının tam altında birde mezar var ve işaretler vardı ancak üzerini kapatmışlar ve bu yapıtın çıkıtığı tarlada 100 metre karşısında yıkık kilise var arkadaşlar bi yardım

Ekli dosyalar

saftilki

Moderatör
Moderatör
2 yerde açmışsınız aynı konuyu

ECE07

Engellendi
Bu hale getiren yakalandılar ise, onlara geçmiş olsun. Onlar yakalandılar ise Sizin de yakalanma şansınız olacaktır. Yapının tam altında Mezar var dediğinize göre siz zaten konuyu çözmüşsünüz. Bence yardıma gerek kalmamış. Dikkatli olmanızda yarar var, sizin de yakalanmanızı istemeyiz.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Yer belli zaten ilk öncelik duvarın dibini bulmak sonrası corap sökügü gibi gelir

46kemal-bey

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu hale getiren yakalandılar ise, onlara geçmiş olsun. Onlar yakalandılar ise Sizin de yakalanma şansınız olacaktır. Yapının tam altında Mezar var dediğinize göre siz zaten konuyu çözmüşsünüz. Bence yardıma gerek kalmamış. Dikkatli olmanızda yarar var, sizin de yakalanmanızı istemeyiz.
Yardım derken arkadaşım??? Gelip beraber mi açalım,,, aman dikkat şaka bir yana en az çıktım çıkayım derken 3 ay yatarsın, hele bir de şu dönemde, mahkemelerde hakim ve savcıların azlığı göz önüne alınırsa vay haline insanın,,,

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
bu işlerde ekip vee asayişi iiiiiii saglayn.yoksaaa.götürürler.merkeze.kardeş.asayişi ii saglayn yeter.rast gele

serosero12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Papaz mezari

Arkadaşlar ben burayi görerek keşfettim burasinin sadece duvar kismi açilmiştir başka kişiler tarafindan ama içerisine girilmişmi bilmiyorum ben bilgilerime araştirmalarima dayanarak burasi papazin evi zaten bu duvarin bulunduğu yerde yikik eski kiliseden 400 metre ilerisinde yarin gidip araştiracağim sizce burasi açilmişmidir açildiysa bile bende girip bi araştirma yapmalimiyim yoksa girmemelimiyim ne biliyim giren kişiler altin gibi değerli şeyleri almişlardir yazit falan bulurmuyum veya daha değişik odalar bi akil verin yarin çok fotoğraf çekeceğim

Ekli dosyalar

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim eğer sadece burası açılmış ise geri kalanı kontrol etmende fayda var. Lakin etrafının ve kilisenin detaylı fotoları lazım. Eğer sen araştırma yapacaksan cihaz desteği ve boşluk tespiti yapabilmen şart. Birde etrafında kuyu bak. Eğer kuyuda varsa kesinlikle araştırmanda fayda var.

ECE07

Engellendi
Siz bu konuyu daha önce açmamış mıydınız? Hayırdır?

serosero12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sadece bu kadar açik arkadaşlar birde kuyu demişken evet duymuştum kilisenin yaninda bir kuyu bulursan papazin evine giden alt tünel bulunuyormuş galiba fotoğraflari yarin çekeceğim cihaz felan derken boşluk tespiti ben öğrenciim sadece merak için araştirdim maddi durumum yok o kadar

serosero12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ama bu sonuç gelmedi dikkat için paylaştim sonra araştirmalarima göre papaz mezari olarak düşünüyorum bir daha paylaştim ve pazar günü birdaha paylaşacağim bi sikinti mi oluyor yoksa

ECE07

Engellendi
Evet ama bu sonuç gelmedi dikkat için paylaştim sonra araştirmalarima göre papaz mezari olarak düşünüyorum bir daha paylaştim ve pazar günü birdaha paylaşacağim bi sikinti mi oluyor yoksa
Benim için 1 sıkıntı yok. Sıkıntı senin açından olur. Bu mesajınızı geçen hafta açmış olduğunuz konunuzun devamına yazsaydınız, Pazar günü tekrar açacağınız konunuzu da en sona yazacak olursanız, konunuza ilgi gösteren arkadaşlar size daha çok yardımcı olurlar. Yani bu şekilde kendi konunuzu kendiniz dağıtmış oluyorsunuz.

serosero12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Diğerlerini silip pazar günü öyle atarim