Garett Gti 2500 vs Golden Warrior

kadersiz48

Member
Dostlar öncelikle selamün aleyküm bu 2 cihazı test ettim aralarında aman aman denecek kadar farklar bulamadım ama iki cihazında problemlerini yaşadım misal golden warrior gösterildiği kadar derinden almayan bir cihaz derin arama diye geçen fakat bir tencereyi bile maximum 40cmden alan paraları ve değerli şeyleri 10cmden anca alan bir cihaz ve yapısı gereği kalitesiz bir cihaz (sürekli tangır tungur ediyor gösterildiği gibi kuruyoruz en ince tedayına kadar) Garett e gelecek olursak cihaz golden warriordan biraz daha ağır ama yapısı sağlam tık etmeyen kaliteli bir cihaz ama bu cihazda büyük şeyleri epey derinden alan fakat ufak tefek şeylerde problem yaşayan bir cihaz ve sürekli ötüyor hangi ayarı yaparsam yapayım cihaz 2 saniye boş duruyor ardından başlıyor ötmeye sağa sallıyorum ötüyor sola sallıyorum ötüyor :D internette gösterilen ayarları yapıyorum ya bende bir problem var ya da her yer değerli metal ile dolu işin şakası bir yana cihaz dediğim gibi sürekli ötme sorunu yaşatıyor bu iki cihaz arasında (4700 golden warrior) (10.000 11.000 garett gti) gibi bir fiyat farkı var Garett hakkında bildiğiniz hazır kurulum ayarları kullandığınız ve iyi iş çıkardığını bildiğiniz bir ayar kombinasyonu var ise önerilerinizi bekliyorum.. Aynı şekilde Golden warrior hakkında da yorumlarınızı merak ile bekliyorum. Cihaz hakkında internette hemen hemen cihazı üreten firma haricinde hiç bir yazı yorum video bulamadım. Markayı kötülemek veya kin beslemek için bir şey demek istemiyorum fakat Cihaz gerçekten yapısı ve çalışması gereğiyle kalitesiz duruyor bunların bir püf noktası var ben mi bilmiyorum.. Yorumlarınızı bekliyorum değerli dostlarım..

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Merhaba.
Gti 2500 uzun yıllardır kullandığım bir cihaz. Hâlâ da gerektiğinde kullanırım.
Dediginiz gibi saga sola sallamalarda ottugune hic şahit olmadım.
Otomatik toprak ayarı biraz zaman alabilir. Farkli bölgede farklı topraklarda kullandığınızda sürekli aynı şeyi yapıyorsa elektronik bir sıkıntısı vardır.
Ayarlarında da aman aman bisi yoktur. Akilli telefon kullanabilen bu cihazi da kullanır.
Power düğmesine basılı tuttuğunuzda zaten fabrika ayarlarına geri döner. Fabrika ayarlarına dönün ve tekrar test edin. Ayni sıkıntı farklı bölgelerde ve toprak tiplerinde de devam ediyorsa servise yollayınız.

kadersiz48

Member
Merhaba.
Otomatik toprak ayarı biraz zaman alabilir. Farkli bölgede farklı topraklarda kullandığınızda sürekli aynı şeyi yapıyorsa elektronik bir sıkıntısı vardır.
Ayarlarında da aman aman bisi yoktur. Akilli telefon kullanabilen bu cihazi da kullanır.
Power düğmesine basılı tuttuğunuzda zaten fabrika ayarlarına geri döner. Fabrika ayarlarına dönün ve tekrar test edin. Ayni sıkıntı farklı bölgelerde ve toprak tiplerinde de devam ediyorsa servise yollayınız.
Fabrika ayarına döndüğümde hiç bir ayar yapmadan direk aramada mı denemeliyim ?

kadersiz48

Member
Merhaba.
Cihaz için bildiğiniz bir ayar kombinasyonu var mıdır ? sabit olarak kullandığınız

Hostia

Moderatör
Moderatör
vlf mantığıyla çalışıp büyük başlıklarla derine inme işi çok sağlıklı olmaz, kullanması zordur çokça sahte sinyal üretir. sizde büyük başlık kullanıyorsanız sahte sinyaller üretmesi normaldır. yinede söylediğiniz fazla o kadar yapmaması lazım.... fabrika ayarlarına dön toprak ayarı yaparken cep telefonunu kapat yanına başka dedektör yaklaştırma üzerinde metal bırakma bunları dene.

Diğer dedektör garret 2500 ile kıyaslanacak dedektör değildir arada dağlar kadar fark var.

Trakyalı81

Fabrika ayarına döndüğümde hiç bir ayar yapmadan direk aramada mı denemeliyim ?
Hicbir ayar yapmadan direk arayabilirseniz.
Zaten fabrika ayari demek, optimal şartlarda en makul ayarlar demektir.
Sizin her şeye ötme sorununuzun sebebini bulabilirsiniz.

tunay_5454

Bilgili Üye
Dostlar öncelikle selamün aleyküm bu 2 cihazı test ettim aralarında aman aman denecek kadar farklar bulamadım ama iki cihazında problemlerini yaşadım misal golden warrior gösterildiği kadar derinden almayan bir cihaz derin arama diye geçen fakat bir tencereyi bile maximum 40cmden alan paraları ve değerli şeyleri 10cmden anca alan bir cihaz ve yapısı gereği kalitesiz bir cihaz (sürekli tangır tungur ediyor gösterildiği gibi kuruyoruz en ince tedayına kadar) Garett e gelecek olursak cihaz golden warriordan biraz daha ağır ama yapısı sağlam tık etmeyen kaliteli bir cihaz ama bu cihazda büyük şeyleri epey derinden alan fakat ufak tefek şeylerde problem yaşayan bir cihaz ve sürekli ötüyor hangi ayarı yaparsam yapayım cihaz 2 saniye boş duruyor ardından başlıyor ötmeye sağa sallıyorum ötüyor sola sallıyorum ötüyor :D internette gösterilen ayarları yapıyorum ya bende bir problem var ya da her yer değerli metal ile dolu işin şakası bir yana cihaz dediğim gibi sürekli ötme sorunu yaşatıyor bu iki cihaz arasında (4700 golden warrior) (10.000 11.000 garett gti) gibi bir fiyat farkı var Garett hakkında bildiğiniz hazır kurulum ayarları kullandığınız ve iyi iş çıkardığını bildiğiniz bir ayar kombinasyonu var ise önerilerinizi bekliyorum.. Aynı şekilde Golden warrior hakkında da yorumlarınızı merak ile bekliyorum. Cihaz hakkında internette hemen hemen cihazı üreten firma haricinde hiç bir yazı yorum video bulamadım. Markayı kötülemek veya kin beslemek için bir şey demek istemiyorum fakat Cihaz gerçekten yapısı ve çalışması gereğiyle kalitesiz duruyor bunların bir püf noktası var ben mi bilmiyorum.. Yorumlarınızı bekliyorum değerli dostlarım..
selamun aleyküm bende garett gti 2500 kullanıcısıyım ilk zamanlarda bende epey zorlandım zamanla cözdükce vaz gecilmezim oldu cihazda ötme sorunu acemilikten dolayı oluyor cihazı kurduğunuzda all metal modunda kurup relik moduna geçiş yaparsanız sıkıntı kalmaz cihazın sürekli ötmesinin sebabi sensitive yani hassasiyet ayarını düşürmeniz gerek o ayarlardan snr cihaz küçük başlıkla <15..20 cm derinlikten iğneyi görür derinliği arttırmak için kulaklıkla kullanmak gerek ben cihazı ilk kullandığım gün kırıcaktım allahıma şükür gün gectikce dahada verimli oluyor garettin bir özelliğide arazide kullanım süresi artıkca açıp kapatmadan kulanırsanız çok çok daha güzel algılıyor bildiğiniz arap atı :)

Trakyalı81

Cihaz için bildiğiniz bir ayar kombinasyonu var mıdır ? sabit olarak kullandığınız
Çoğunlukla fabrika ayarında kullanıyorum.
All metal modu bana lazım oluyor aslında.
Daha farklı konularda spesifik kullanıyorum diyelim.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@kadersiz48 Golden Warrior'da yeni bir kampanya başlattılar.Nakit 3.490 tl ye veriyorlar.
Bu aralar ciddi olarak alsam mı almasam mı diye düşünüyordum.Ama yazdıklarınızdan sonra bu düşünceyi rafa kaldırdım.
Tencereyi 40 cm den görüyorsa bu bir facia.
1.5 metre test videosu var bu adamların.Hergün yeni bir video atıyorlar,sık sık ta derinliğe ve ayrıma vurgu yapıyorlar.Eğer durum sizin söylediğiniz gibiyse hepsi hikaye demek ki.Zaten bu zamana kadar usta cihazcıların yerli ürün kullandığını görmedim.
Kendini kanıtlamış markalardan şaşmamak lazım.
Birde diyor ki bu malum firmanın sahibi,bakın bizde cihaz ne kadar ucuz,bu yabancı marka olsa 20 bin liraya satılırdı diyor.
Şaka gibi.
Bu arada cihazın ikiside size mi ait?

kadersiz48

Member
@kadersiz48 Golden Warrior'da yeni bir kampanya başlattılar.Nakit 3.490 tl ye veriyorlar.
Bu aralar ciddi olarak alsam mı almasam mı diye düşünüyordum.Ama yazdıklarınızdan sonra bu düşünceyi rafa kaldırdım.
Tencereyi 40 cm den görüyorsa bu bir facia.
1.5 metre test videosu var bu adamların.Hergün yeni bir video atıyorlar,sık sık ta derinliğe ve ayrıma vurgu yapıyorlar.Eğer durum sizin söylediğiniz gibiyse hepsi hikaye demek ki.Zaten bu zamana kadar usta cihazcıların yerli ürün kullandığını görmedim.
Kendini kanıtlamış markalardan şaşmamak lazım.
Birde diyor ki bu malum firmanın sahibi,bakın bizde cihaz ne kadar ucuz,bu yabancı marka olsa 20 bin liraya satılırdı diyor.
Şaka gibi.
Bu arada cihazın ikiside size mi ait?
Golden warior 1.50 metrede koca tencereyi görsün ben benim makinayı sana hediye ediyim ustam..

kadersiz48

Member
Uğur elektronik çektiği videolardaki makinalar sattığı makinalarla bir değil ya yazılımla kısıp satıyorlar ya da DÜPEDÜZ Dolandırıcılık Uğur Elektroniğin ürettiği makinlarla 1300tllik makinayı elinize alın diyeceğiniz şu olur "bu golden warioru sen mi yaptın el yapı mı mı bu " Makina tangur tungur oynuyor hafif ayağına 5tl etmez malzeme ile üretilmiş bir makina dostlar inanmayan varsa videosunu çekip atarım buraya.