Gaziantepteki Define

fkayacan

Yeni Üye
Merhabalar
Arkadaşlar 2 haftaya antep'e gidiyorum.Kuyu içerisinde define bulunmuştur.Yanlız Tılsımlı olduğundan dolayı çıkarılamamıştır.Kimsede çıkaramamış
Bildiğiniz yöntem hacı hoca varsa söyleyin bütün masrafları bende antebe gidip gelicez.gelen hoca çözerse yüzde 5 verilecektir.
Şöyle bir şeyde söylendi kuyuya tutulan dedektörler fazla altından dolayı 5 tane dedektörde bozulmuştur.

edirne22

Editör
kuyuya dedektör nasıl tutuluyor, kaç metre çekiyormuş dedektör.??
o kadar çok malzeme varsa, çubuk daha mantıklı, manyetik alanı daha fazladır.
ama dediklerimi boşver, zaten bulmuşsunuz.
Allah hayırlısını versin, yemeği kısmet etsin... ne diyelim :) gözünüz aydın...

R

remuss

Misafir
Öyle şey olurmu kardes ya
kim gidecegin kişi ?
öz kardeşin ise git derim onada teredutle derim

karadağğlı

Member
Selamün aleyküm . İnşallah muvaffak olursunuz . Beni yanlış anlamayın ama şu TİLSIM olayına kafam bir türlü baslmiyor . Atın elmas para yeri belli ama alamamak yada ulaşamamak . Tamam oda arıyorsun girişi bulamıyorsun yada denk getirememesi ni anlarım . Metrelerce derinde dağ içindeki odayı ararsın odanın yerini tesbit ettin ama girişi bulamadan ulaşmak imkansız olabilir ama . Teknik ekipmanlarla malın yerini tesbit ediyorsun ama almaya gelince yok yerdeğişti yok uçtu muhabbetleri çok garip aklımin almadığı bu

karadağğlı

Member
Beni yanlış anlama konu sahibi ben genel olarak ele alıpta konuştum . Aklımin almadığı tılsım olayı . Bir kere aklımı çelip götürdüler dağa başladık eşmeye neyse ögün ulaşamadık . Bir kaç gün sonra gece gittik dedektör çubuklar herşey doğruluyor mal hala orada bir heyecanla başladık yine . Sonra topraktan yeşil yanan birşeyler saçıldı etrafa . Işığı açıyoruz kayboluyor kapat toprağın üstü yemyeşil yanıyor hemen başladılar tılsımlı bırakalım ve bıraktık . Daha sonraki zamanlar gittik yine cubukve dedektör ama çubuklar çekmiyor dedektör ötüyor . Sonradan anladığımız kadarıyla mineralleri çekmiş bizim çubuk mineral dağılınca çubuklar cekmemis

ECE07

Engellendi
Birincisi; Bu tür ortaklık vs. durumları her zaman sıkıntılı durumlar oluşturur, bu nedenle kimse sıcak bakmaz.
İkincisi; "Define bulunmuştur fakat tılsımdan dolayı alınamıyor" demişsiniz, yani en zor kısmındasınız. Bu işi çözebilecek ve gelme teklifinize kabul edecek bir kişi, işin en zor kısmı için en az sizin kadar hak sahibi olmayı hak ediyorken neden %5'i kabul etsin.

vasata

Yeni Üye
büyünün var olduğu kuranı kerimde sabittir,hatta sihirli sözler dahi vardır,insanı etkisi altında bırakır;benim bu arkadaşa tavsiyem orada bakara suresini sürekli okumandır.Seans gib düşün bazen büyü tek seferde çözüme oluşmaz.Yani ilk gün gittiniz okudunuz büyü bozulmadıysa,ertesi güne takrar okuyon büyü bozan ayetler şunlardır.fatiha süresinden sonra bakara 255 ci ayet araf suresi 117,ve deyinki hz süleymana verdiğiniz sözü tutun.(not) Sakın muska felan yaptırıp şirke veya harama bulaşmayın)Selam ve dua ile

fkayacan

Yeni Üye
Arkadaşlar öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim. 2 haftaya gidicem yeri görmedim neyin ne olduğunu çözüp paylaşıcam laki defineyi çıkarırsak kat trilyone olduk demektir.
Bundan sonrada buradaki vasata arkadaşın dediğini diniyecem şayet bulursam buradaki yorum yapanları mutlaka görücem merak etmeyin a e o

ll Shadow ll

Aktif Üye
Bu paylaşım epey kafamı karıştırdı.
Kendinize bu kadar fazla guvenmeniz tuaf. Define almaya gidiyorum yol gösteren , yorum yapan , hoca bulmama yardım edeni görecem demek nedir ?

Metehan0770

Aktif Üye
Hoca değilim, ama gelirim...
Şaka bir yana kardeşim, kitabımızda cin de var, büyüden de söz edilir, inanmamamız düşünülemez. Fakat şöyle bir durum var, her yere mi büyü-tılsım yapıldı arkadaşım, her yer mi sahipli?
Ben derim ki, itikatı güçlü bir insansan, ottan-moktan korkmuyorsan, abdestini al, bildiklerini oku, besmeleyi çek işe başla. Boşver o kendine hoca diyen şarlatanları. Yalnız kendini huzursuz hissettiğin yerde fazla zorlama, bırak. Eğer dendiği gibi korunuyorsa burası, ben bu tür bir olayın üstesinden gelebilecek hoca tanımadım şimdiye dek.
Senin içi define dolu kuyuya gelince, aman diyeyim iyice araştırmadan bırak çalışmayı, gitme bile oralara.

fkayacan

Yeni Üye
shadow anlamadıysan sorma kafan karışır.
Hoca buldum 2 hafta sonra görüşmek üzere dediğinizi uygulucam

İhtiyar

Bilgili Üye
Selamün aleyküm kardeş, ustalar varken konuya yorum yapmak istemiyorum ama ben antepliyim ve bir çevrem var yardımcı olabileceğim durum varsa memnuniyetle yardımcı olurum. Saygılar.!