Gecmisin kapali kalmis sogugunun karsiladigi tunel girisi. 2000 yillik yasanmislik

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_20190419-232022_Video Player.jpgScreenshot_20190419-232129_Video Player.jpgScreenshot_20190419-232232_Video Player.jpgScreenshot_20190419-232319_Video Player.jpg

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tespit kenarlari 21cm uzunlugunda ici sivali iscilikli 7cm derinliginde kara oyma kare oymanin sag alt ucunda kare oymanin icine islenmis takriben 7cm capinda yuvarlak oyma. Yuvarlak oymanin icindeki puruzsuzlugun icinde guney bati istikametini veren bir tirtiklanma. Takriben 21m ilerisinde hemzemin kayada ufak bir sunak. Kayanin dibinde 1.60 derinliginde giris. Asiri rutubetten dolayi calisamadik. Gerekli tertibati hazirlayip tekrar gidecegiz hayirlisi.

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
Tespit kenarlari 21cm uzunlugunda ici sivali iscilikli 7cm derinliginde kara oyma kare oymanin sag alt ucunda kare oymanin icine islenmis takriben 7cm capinda yuvarlak oyma. Yuvarlak oymanin icindeki puruzsuzlugun icinde guney bati istikametini veren bir tirtiklanma. Takriben 21m ilerisinde hemzemin kayada ufak bir sunak. Kayanin dibinde 1.60 derinliginde giris. Asiri rutubetten dolayi calisamadik. Gerekli tertibati hazirlayip tekrar gidecegiz hayirlisi.
önce can güvenliği lütfen....

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Site içinde ücgen ve h harfi konusu var , verilen bilgi ile bu konu işareti sistem olarak aynıdır. 21 ve 7 işin içinde

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
şu anlatımın konudaki fotoğraflardan çok daha net
şimdi bu anlatıma göre görseli bol ve net yeni bir konu açarsınız umarım

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Siteye yeni uye oldum isaretin goruntusunu cekmedim daha once. Bu fotograflari dun gece saat 3 civari cektim. Tekrar gittigimde isaretleri ceker mesafeleri metre ile olcer yuklerim. Yasam alanlarini yine ceker mesafe uzakligini atarim. Rakim ortalama 1200m. Daha once ehil kisilerce patlatilmis kabartma ucgen isaretini ve daha once el degmemis isciligi zor olan ortadan 3 parcaya bolunmus yilan isaretini cekerim ayrintili resim yuklerim

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Siteye yeni uye oldum isaretin goruntusunu cekmedim daha once. Bu fotograflari dun gece saat 3 civari cektim. Tekrar gittigimde isaretleri ceker mesafeleri metre ile olcer yuklerim. Yasam alanlarini yine ceker mesafe uzakligini atarim. Rakim ortalama 1200m. Daha once ehil kisilerce patlatilmis kabartma ucgen isaretini ve daha once el degmemis isciligi zor olan ortadan 3 parcaya bolunmus yilan isaretini cekerim ayrintili resim yuklerim
Hoş geldin o zaman

adamsın
:227:
Türkçen, yazım kurallarına uyumun, betimlemelerin mükemmel
güzel bir sunum yapacağına eminim
konu açtıktan sonra sayfada sol üstte kullanıcı etiketle kısmı var, oradan
veya konu içinde @_Mithra_ bu şekilde etiketleme yaparsan konunu görür ve elimden gelen yardımı yaparım arkadaşım
selametle

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin o zaman

adamsın
veya konu içinde @_Mithra_ bu şekilde etiketleme yaparsan konunu görür ve elimden gelen yardımı yaparım arkadaşım
selametle
Eyvallah. Tesekkur ederim. Akil akildan ustundur. Burasi tecrubeli insanlarin oldugu, yasanmisligin konusuldugu, bilgi paylasimin yapildigi bir ortam herkes birbirinden faydalanir insallah.

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin o zaman

adamsın
selametle
Ben de açtığım konularıma seni de üst taraftan kullanıcı olarak ekleyebilir miyim ?
:)))))

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben de açtığım konularıma seni de üst taraftan kullanıcı olarak ekleyebilir miyim ?
:)))))
başım gözüm üstüne
:)
genelde çalışma yaptığın yerlerden değil de beşeri konular açtığını görüyorum
onlar da ekserisi bıçak sırtı konular
çoğunda parmaklarım klavyeye gidiyor tam yazayım diyorum
sonra boynumu büküp boşver deyip vazgeçiyorum

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
başım gözüm üstüne
:)
genelde çalışma yaptığın yerlerden değil de beşeri konular açtığını görüyorum
onlar da ekserisi bıçak sırtı konular
çoğunda parmaklarım klavyeye gidiyor tam yazayım diyorum
sonra boynumu büküp boşver deyip vazgeçiyorum
yaradan nasip eder de yarım kalmaz sonlandırırsam onları da atacağım inşallah.
eyvallah..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Rutubet başa bela olabilir.
Kalsın Ağustosa...
Su tuzağı da varsa, anlaşılması daha kolay olur inşallah.