Geleceği bilmek

midili

Yeni Üye
arkadaşlar bir hafta önce bir misafirim beni ziyaret etti. Evime girerken arkasına dönüp karşı caddeye bakarken bana üç gün içinde buralarda bir kişi ölecek dedi. üçüncü gün sabahleyin gerçekten birisi öldü. sizce bu tesadüf mü yoksa geleceği bilen insanlar var mıdır?

Brkmd

Member
Sallamış tutmuş takılıp kendini kaptırma

midili

Yeni Üye
5 vakit namazını bırakmayan birisi bana pek sallamışgibi gelmedi

sepetkaya

Editör
midili üstat hoş geldiniz.. Allah şahitki sadece Allah'a inanır ondan yardım isteriz, gaybı sadece tek olan Rabbim bilir, sakın ha imanını nefsine ve hurafelerle zai etme..sağlıcakla kal...

Metalicvoice

Operatör
Kişi nasıl öldü? Belki de o arkadaşın öldürmüştür...

Şaka biyana;
Mutlak gaybı yalnız Allah cc bilir. Allah cc ezeli ilmi ile Başta peygamberler olmak üzere Bazı büyük zatlara da kısmi olarak bazı şeyleri bildirebilir...
Hikmet gereği bildirelen bu şeyleri dr onlar açık etmez,
çok nadirdir bu işler. onun haricindekiler fasofiso....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
arkadaşlar bir hafta önce bir misafirim beni ziyaret etti. Evime girerken arkasına dönüp karşı caddeye bakarken bana üç gün içinde buralarda bir kişi ölecek dedi. üçüncü gün sabahleyin gerçekten birisi öldü. sizce bu tesadüf mü yoksa geleceği bilen insanlar var mıdır?
Olur oyle seyler..

midili

Yeni Üye
gaybı sadece allahın bıldigını ben zaten biliyorum . bu musafiri biraz araştırdım ve uzakan bıir yakını bana o çok farklı bır insan dadi geçen yıl onada annesının 2 gun sonra rahmetlı olacagını soylemış ve gerçekleşmiş

midili

Yeni Üye
inanin bu kişiyle çok konuştum ve şunu anladım dünyayı gözu görmüyor

midili

Yeni Üye
bana şu nasıhati çok verdı kül hakı yiyenler zina yapanların hallerıne çok üzülüyorum ahirette onların işi çok zor inan kurtuluş yok diyor sanki cehennemi görmüş gibi hali var anlatırken kendinden geçiyor

midili

Yeni Üye
dikkatimi çeken birşey oldu bana cehennemi anlatırken cehennem ızdırabını görmüş gibi anlatıyor sanki onu burdan birileri cehenneme götürmüsler ve seyretmiş gibi anlatıyor ben çok etkilendım bu dunya yalan gerçekten yalan ama malesef birçok inasan bunu bilmiyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
dikkatimi çeken birşey oldu bana cehennemi anlatırken cehennem ızdırabını görmüş gibi anlatıyor sanki onu burdan birileri cehenneme götürmüsler ve seyretmiş gibi anlatıyor ben çok etkilendım bu dunya yalan gerçekten yalan ama malesef birçok inasan bunu bilmiyor
Abi bizim sektore faydasi olcaksa bu elemanin..gelsin cayimizi icsin.yoksa muge anli guzin abla muhabbeti bozuyo bizii yapma gozunu seviyim .varsa sektorden meraakin yardimci olalim

Brkmd

Member
Midilli sen kendini kaptırmışsın Allah yardımcın olsun kardeşim Korktun mu yoksa o misafirinden