• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

GEO LRL Pratic Görüntülü Alan Tarama

K

KOTYORA

Guest
[h=2]GEO LRL PRATIC GÖRÜNTÜLÜ ALANTARAMA[/h]

Yeni nesil görüntülü alan tarama cihazı GEO LRL PRATIC hem görüntülü alantarama olması hemde toprakaltından 3d çekim yapabilen bir emsr radar olarak pcye 3d veriler gönderilmesi yeteneği ile küçük bir kumanda görünümünde dev işler yapabilen bir dedektördür..


GEO LRL PRATIC EMSR sistemle çalışan altın, gümüş, bakır ve tüm metaller modlarında analiz yapabilen bir dedektör cihazdır. Hedef metalin manyetik alanına 15 metre derinlik 100 metre yarıçapında uzaklıktan reaksiyon vermektedir. Tepkileri Tamamen dijital olup ses, osiloskop ekranı, online kullanılıyorsa tablet pc görselleri ile yönlendirmektedir. Toprakta çok süre kalmış metallerde verim oldukça yüksek olup, belirtilen derinlik ve uzaklık bilgileri elli yıldan yaşlı korozyona uğramış metallerde %50 verim artar. Ferrousus - Nonferrous metal kütlelerin, boşluk ve su hedeflerinin yer tayini için Hedef analiz Sistemi • Tamamen yeni geliştirilmiş teknoloji • Yükseltilmiş arama kuvveti

Geo Lrl Pratic ile tespit Normal metal arama cihazları kütle (altın veya gümüş) arar. Geo Lrl Pratic tarayıcı sistemi ise bir objenin etrafında oluşan iyon ( positiv veya negativ yüklü parçacık) faaliyetlerini EMSR dedektör yöntemi ile arar. Geo Lrl Pratic yeni bir teknolojidir ve sadece GEOMEKATRON LTD. için korunmaktadır. Dual sensörlü alıcı verici ekipmandan salınan elektromanyetik frekanslar ile altın veya gümüş gibi özel kütlelerin titreşimlerinin istikameti tayin edilebiliyor.Dijital ekran verileri alttadır.

Geo Lrl Pratic tespit Gücü: Sadece yeterli büyüklükte titreşim alanları var olan ve bu alanların tepkileri yeryüzüne kadar uzanan metal objeler, boşluklar ve su verileri bulunabilir. Bu, nesnelerin uzun süre toprakta, mağaralarda, duvarlarda veya suda kalmış olması kuvvetli sinyal gerekliliğini gösterir. Çok derinlerde (onbeş metre ve daha derin) arama yapılacaksa, elli – yüz yıllık süreler kısa kabul edilmelidir. Birkaç yıl önce toprağa gömülen metal nesneler yalnız alçak (en çok iki metre) derinlikte ve azami yüz metre uzaklıkta bulunuyorlarsa dedektör cihaz tarafından gösterilebilirler. Sadece birkaç ay toprakta gömülü kalan objelerin bulunması mümkün değil; İyon reaksiyonu (titreşimler / elektromanyetik alan) yetersizdir. Arama başarısı jeolojik özelliklerine de bağlıdır: Nemli, doğal topraklarda elektromanyetik alanlar hızlı oluşuyor. Kayalı, taşlı bölgelerde veya kuru kumda iyonların reaksiyonu ağır oluyor. Elektromanyetik titreşimlerin oluşumu (Maddenin iyon reaksiyonları) %elli daha fazla sürebilir.

Sonuç olarak Toprakta kısa zaman kalan nesneler yakın mesafede ve derinlikte bulunabilirler. Toprakta çok uzun zaman kalan nesneler uzun mesafede ve yüksek derinlikte bulunabilir. Geo Lrl Pratic dijital elektronikli tamamen yeni bir dedektör. Özel, yeni geliştirilmiş değişken sinyal frekansları kullanan elektronik devreler sebebi ile gücü önemli ölçüde artırıldı. Geo Pratic Lrl hedef alandaki anomalileri algılamaya yarayan EM radar metoduna dayanmaktadır. Böylece radar dedektör, doğal özellikler olan katman oluşumları, boşluklar, yeraltı su havzaları yanı sıra gömülü nesneleri metalik verileri ortaya çıkarır. İkibuçuk metre derinliğe nüfuz eden manyometre ile beraber ayrıca, 15 mt derinlikteki objeleri bulabilecek 3D toprakaltı radar dedektör fonksiyonuna da sahiptir. Bu gelişmiş yeraltı radar her türlü arazi türünde denenmiş ve hatasız çalışmıştır.

Geo Pratic Lrl, özellikle altın, gümüş ve yer altı boşlukları ile su havzaları bulmak için inşa edilmiş bir altın, gümüş ve maden radar dedektördür. İlk sırada sığ jeofizik, maden ve madencilik ortamlarında çalıştırılmak için profesyonel algılamalar hedeflenerek tasarlanmıştır Bu radar dedektör, eşsizdir. Bir çok farklı hedeflerde test edilmiştir. Çoğu ülkede yer altı altın bakımından zengin sahalarda, Geo Pratic Lrl gömülü sensör teknolojisi sayesinde kolayca altın cevheri tespiti yapmıştır.

Maden Prospeksionu gibi dahili işlevselliği hem profesyonel, hem de acemi kullanımı yönünden basitleştirilmiştir. Ayrıca verileri voxler3 programında değerlendirilerek gerekli ayrıntı alınabilmektedir. Bu veriler derinlik ,ebatlar, ayrım v.b. data incelemesidir.
TANITIM VİDEOSU
<span style="color:#ff0000;"><strong><u>
 
   
Üst Alt