Gerçek işaretler

deli firat

DOĞACI
Not foto alıntıdır başka yerlere çekilmesin. İşaret hakında bilgi ve tecrübeleri yazarak çözümü hakında nasıl bir yol veya yollar izlenmeli gibi bilgi alışverişinde bulunabiliriz herkes yorum yapsa daha iyi olur

Son düzenleme:

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
buyur sana yılan :)

çözmesi ve anlaması en zor işaretlerden maalesef üzerine uzun uzun konuşulacaktır eminim ama özellikle hangi dönemde yapıldığının bilinmesi işin %50 sini çözmek gibi çünkü hangi dönemde kullanılmışsa o döneme göre anlam verilmiştir

deli firat

DOĞACI
Evet arkadaşlar aynen bu şekilde devam edelim haftanın işareti hakındaki bilgi tecrübe ve görseleri yükleyerek yorumlayalım böylelikle zamanla her işaret hakında bilindik yorumların dışında tecrübe etmiş olanların birikimleri ile çok güzel bir arşivimiz olur şimdiden ilgileriniz için candan tebrik ederim

deli firat

DOĞACI
Konu başlangıcında 110 üye online görünüyordu ve iki kişi katılım yaptı konuya demeki gereksiz bir konu oldu ben açtım yetkisi olan kapatsın konuyu

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Konu başlangıcında 110 üye online görünüyordu ve iki kişi katılım yaptı konuya demeki gereksiz bir konu oldu ben açtım yetkisi olan kapatsın konuyu
Adam haklı.. bulanık tek bir resime 3.5.sayfa methiye düzülüyorr.. Bugibi konulara da tecrübe ve görsel ile katkı yapılmalı yoksa herkes gömü bulmaktan bıkıp yoruldumuu

• Beğen
Tepkiler: Efg

deli firat

DOĞACI
Adam haklı.. bulanık tek bir resime 3.5.sayfa methiye düzülüyorr.. Bugibi konulara da tecrübe ve görsel ile katkı yapılmalı yoksa herkes gömü bulmaktan bıkıp yoruldumuu
Demeki öyle bulan bulana ?? Herhalde bende biraz duygusal oldum son zamanlarda hayırdır inşallah neyse şaka bir yana siteye faydası olur diye düşündüm her hafta gerçek bir işaret üzerinden paylaşım yapmak ama yanıldım boş geç gitsin selametle

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben görüyorum konuya katılımı bakanı Lütfen acele etmeyin arkadaşlar gördükce yorum yapıcaktır 16 kişi bakmış daha :200: Yılan işareti çözümü için genelde sadece tek resim yeterli değildir . başında olup araziyi gözlemlemek gerek her zaman yanı başını vermez bazen haç ilede bazen mesefede verir ıslatıp tetaylı incelemekte fayda vardır kıvrımları ve üzerindeki murç izi bile işi bitire bilir kuyruk ve baş kısmını ve detaylı yazmakta var fakat kısadan yazarsak baş kısım derim genelde yeri vermiştir . Bu arada bu işin tıp ve şifa bölümüde var değinmekte fayda var Ekli dosyayı görüntüle 220398

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör