GERÇEK TOSBA ve KORUYUCUSU NEDİR BUNUN YORUMU

Amisos

Bilgili Üye
saygı değer ustalarım ve abilerim video çeken şahıs bilgisiz olduğundan düzgün bir çekim yapamamış işareişareti dahi temizlememiş resim hiç yok siparis verdim umarım gelir ben video dan rresim aldım sadece bir de video nasnasıl yükleyecez resim gibi mi yoksa you tube uzerinden mi ?Ekli dosyayı görüntüle 148996Ekli dosyayı görüntüle 148997Ekli dosyayı görüntüle 148998Ekli dosyayı görüntüle 148996Ekli dosyayı görüntüle 148997Ekli dosyayı görüntüle 148998

Mrkn

Member
Yine mi :)
Hos geldiniz bu arada.
Daha once bir kac kez forumda baska isimlerle gorduydum.

Blackjest

Member
Bu resmin orjınalını bı turlu goremedık hep netten geluyo

Feda

Bilgili Üye
Uzak dur!uzak dur!UZAK DUR!

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bunun işaret çok nadir bulunan bir işaret olup anlamı aynen şudur. Size bu yeri satmaya kalkandan korkun uzak durun. Evinizi barkınızı elinizden bile alabilirler. Gömünün kendisi sizin mal varlığınızdır. Aman kaptırmayın.

Amisos

Bilgili Üye
Bunun işaret çok nadir bulunan bir işaret olup anlamı aynen şudur. Size bu yeri satmaya kalkandan korkun uzak durun. Evinizi barkınızı elinizden bile alabilirler. Gömünün kendisi sizin mal varlığınızdır. Aman kaptırmayın.
Satma gibi bir derdi yok abim gereken şekilde resimlerini istedim nasıl çekmesi gerektiğini anlattım video 4 ayın 11 çekiliyor yaylada olduğu için belki hemen olmaz sembolün hemen altında 10 mt var yok kuru dere yatağına benziyor ırmak gibi gür akmayan bir dere var ben evde tab kullandığım için videi sunu sonra yuklemeye çalışcam

jeolog

Co Admin
Co Admin
Amisos sen görüntüye iyi bakmamışsın sanırım. Zaten fotolanmış şekili bir tablet üzerinden yeniden fotolamışlar bir de sanki doğal çekim olmuş izlenimi vermek için o tabletin ekranına toprak dökmüşler... 3 boyutlu hava katmış o kısım ayrı bir yetenek...

Yılan ve kaplumbağa Doğu asya ülkelerine has bir ikilidir.

Amisos

Bilgili Üye
Yine mi :)
Hos geldiniz bu arada.
Daha once bir kac kez forumda baska isimlerle gorduydum.
Hoş gördük abim ben isim değişmem yinemi derken gördüğünü bizimlen paylaşırsan memnun olurum herkez bişey diyor ama yorum yapacak beyin henüz çıkmadı malesef bu da mı hep yek

Amisos

Bilgili Üye
Amisos sen görüntüye iyi bakmamışsın sanırım. Zaten fotolanmış şekili bir tablet üzerinden yeniden fotolamışlar bir de sanki doğal çekim olmuş izlenimi vermek için o tabletin ekranına toprak dökmüşler... 3 boyutlu hava katmış o kısım ayrı bir yetenek...

Yılan ve kaplumbağa Doğu asya ülkelerine has bir ikilidir.
sayın abim kırıcı olmak istemem ama sende benim yazdığımı okumamışsın galiba ps den izlerken resim olarak ben aldım