• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

giriş kapısı doğrumudur.

Orh25

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sevgili ustalarım daha önce yorumlarınızı aldığım noktaya gittim çalışma yaptım. resimlerde küçük gibi görünen taşalrı baya büyük olduğunu farkettim yorumlarınızda işaretlediğiniz noktada cubuklarla boşluk tespiti yaptım 6 metreye 5 metre tahmini büyüklüğü olan bir boşluk tespiti yapıp çalışmaya başladık doğru noktadanmı giriş yaptık bilmiyorum fakat çalışma noktasından irili ufaklı taşalr çıktı enson resimlerdede görünen taşı çıkaramadık çalışmayı ileri bir tarihe erteledik. büyük taşın altında düz bir taş daha var vurulduğunda boşluk sesi geliyor yardımlarınızı rica ediyoruz.

Ekli dosyalar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben olsam ikinci fotoğraftaki çizimi olduğu gibi üstten traşlar alttaki kayanın nereye kadar uzandığını görür ana işleme öyle başlardım.

Sevgiler.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Israeli derinliği 5 mt olduğunu söylüyor ono göre kolay gelsin

Orh25

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sarıkayalarustam çok fazla taş var üstünde ve çok büyükler çıkaramıyoruz insan gücüyle nasipse motor ile deneyeceğiz.

Orh25

Member
Kayıtlı Kullanıcı
derinliğin 5 metre olduğunu nerden anladınız ustam ögrenmek amaclı soruyorum

timur964

konularim
Süper Moderatör
işaret sabit değil

timur964

konularim
Süper Moderatör
timur964 ustam işareti olduğu tası 5 kişi yerinden oynatamadık. ayrıca olduğu nokta dağın zirvesi aşagılarda olsa oynamış diyicemde tam zirvede ve rakım 2700 metre . sabit olmadığı kanısına nasıl vardınız tecrube için ögrenelim
zirvede olması önemli değil 5 kişi olmaz 7 kişi oynatır işaret olan kaya köklu sabit olmalıki kale alınsın fikrim budur

Orh25

Member
Kayıtlı Kullanıcı
zirvede olması önemli değil 5 kişi olmaz 7 kişi oynatır işaret olan kaya köklu sabit olmalıki kale alınsın fikrim budur
timur ustam haklısınız fakat işeretin yerinde oynaması için aşagı noktalara inmesi gerekmezmi adamlar zirveyemi çıkarmışlar kafam oraya takıldı. ama işaretleri iş olsun diye yapmışlarsa birşey diyemem.

teşekkürler.

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Nokta atisi yapmissin devam et ama o taslar ustune cokmesin maske ve eldivensiz islem yapma gir bakalim cubuguna guveniyosan devam et giris kendini belli eder..

Orh25

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Nokta atisi yapmissin devam et ama o taslar ustune cokmesin maske ve eldivensiz islem yapma gir bakalim cubuguna guveniyosan devam et giris kendini belli eder..
ustam çalıştığımız noktada tıkandık dikkat ettiyseniz çıkaramadığımız taşın altın düz bir tas daha var zemini tamamen kaplıyor nasıl açarız çıkarırız bilemedim. yardımlarınız için saolun.