• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Giriş mi

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
P_20171028_171520_1_p.jpgP_20171028_171515_1_p.jpg
Sevgili ustalar böyle bir kaya doğal değil galiba ama içine insan zor sığıyor ve bir metre sonra sert zemin var. Ayak basma yeri de oyulmuş. Yorum bekliyorum. Saygılar.

Pscyhe

Engellendi
Islemi siz yapmadiysaniz sizden once goturmusler..birde su arkadaki tepenin resminide eklermisiniz cok sikkat cekici bi durumu var.

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Biz sadece resim çektik içine baktık ama girişin içi zaten sert zemin. Herhangi bir kazı emaresi yok. Arkadaki tepenin resmi su an yok ancak arada çok eski bir nehir yatağı var ve karşı tepe aynı böyle kayalık. Bir sonraki teröre ise daha önce gönderdiğim açılmış kaya mezarının bulunduğu tepe.

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Üst zeminde boşluk yok orada. Benim resim çekmede beceriksizliğimden öyle görünüyor olabilir.

Adam78

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Havalandırma bacasina benziyor, eğer öyle ise yakınlarında bir giriş ve küçük bir yer alti şehri olabilir, giriş arıyorsanız tepenin nehre bakan yönünde arayın.

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Komple kayalarla kaplı bir tepenin içinde eski bir yaşam olma ihtimali ilginç. Teşekkür ederim.

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Girişi açık yere fazla umut bağlamayın

Adam78

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Komple kayalarla kaplı bir tepenin içinde eski bir yaşam olma ihtimali ilginç. Teşekkür ederim.
Bir yerin kayalarla kaplı olması mühim değil ben sadece öneride bulundum, sizde zamanınız olursa tepenin akarsu yönündeki değişik farklı yüzey yapılarını inceleyebilirsiniz zira define işinde öncelik işaretler sonrasında da ihtimaller le yön buluruz.

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumlar için teşekkür ederim. Dikkatli gözlerle araştırma yapicam. Hilal dikatimi çekmemişti.

Eszar1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumlar için teşekkür ederim. Dikkatli gözlerle araştırma yapicam. Hilal dikatimi çekmemişti.