Gladyatör gtr 8 ve 9 hakında yorum üsdatlar

SelçuK

DogacıyıZ
boş hiç bulaşma o alete

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrımlı alan tarama cihazı ilk kez görüyorum.altın,gümüş,bronz,boşluk modları var.eğer bu cihaz söylendiği gibiyse müthiş birşey.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ayrımlı alan tarama cihazı ilk kez görüyorum.altın,gümüş,bronz,boşluk modları var.eğer bu cihaz söylendiği gibiyse müthiş birşey.
Söylediği gibiyse müthiş Yani ! Ama değilse insanın umuduyla oynamak hangi viçdana sığar! Adamların ekmegi ile kimse oynamak istemez öte yandan, Lâkin bahsi geçen alan tarama dahil şahsen ben güvenmem o tür oyuncaklara!

Ha bu arada isteyen olursa az kullanılmışı var sadece 250 TL :) Gladyatör 8

Son düzenleme:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Söylediği gibiyse müthiş Yani ! Ama değilse insanın umuduyla oynamak hangi viçdana sığar! Adamların ekmegi ile kimse oynamak istemez öte yandan, Lâkin bahsi geçen alan tarama dahil şahsen ben güvenmem o tür oyuncaklara!

Ha bu arada isteyen olursa az kullanılmışı var sadece 250 TL :) Gladyatör 8
Hocam aynısının sıfırını 1250 tl ye satıyorlar:D Siz 250 tl ye sattığınıza göre bu cihazın oyuncaktan farkı yok o zaman.ama test videolarını izledim.adamlar altını gümüşü gömüyorlar toprağa.sonra cihazı hangi madene ayarlıyorlarsa o tarafa dönüyor.o zaman bu işte bir bit yeniği var,bir hile hurdası var gibi bu işin.siz pek çok şey biliyorsunuz bu konuda ama fazla ayrıntıya girmek istemiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Cok basit

Yeni Üye
Boşluğu boşlukla bulacaksın başka hiç birsey ile uğraşma .malzemeler.1 cay bardagi.1adet selpak mendil (karbonat vardir mendilde buda mineralin enerjisini emer ve mineralin sinyalini keser .) Ve bir adet ince bayan corabı bunda naylon ve yün karısimi bir ürün oldugu icin enerji üretimi yapar .piyasedeki bosluk bulma cihazlardan daha garantili dir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Boşluğu boşlukla bulacaksın başka hiç birsey ile uğraşma .malzemeler.1 cay bardagi.1adet selpak mendil (karbonat vardir mendilde buda mineralin enerjisini emer ve mineralin sinyalini keser .) Ve bir adet ince bayan corabı bunda naylon ve yün karısimi bir ürün oldugu icin enerji üretimi yapar .piyasedeki bosluk bulma cihazlardan daha garantili dir
usta sen gunduz bu yontemi bi dillendir.emsal ornek calisma arge tespit hali video resim uygulama varsa ayribir konu basliginda degerlendirilsin..tesekkurler bolnasipler

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Tövbe tövbe 😅😅 Keşke üyemiz siteye ugrasada formülü neymiş az muhabbet etseydik...

SelçuK

DogacıyıZ
Boş kardeşim paranı kaptırma sadece metin ustanın çubuklarını kullan adam eğitimde veriyor garantici