Gold Finder cihazı hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolfjackal

Engellendi
Ustalar gold finder urunj nasil bi urundur 5 milyar fiyati var anlatilan kadar varmidir

malkocoglu490

Yeni Üye
ugur elektronik bir cok cihazda iyidir bu karari kendin vereceksin 250 ye yakın dedektörcü ve bu ülkede dogru düzgün bir tane video ceken ürün tanitan yok.ugur elektronik yaz youtuba yaklasik 800 900 tane video cıkacaktir izle arastirmasini kendin yap bence bendede arex 17 var gayet basarili.iyiye iyi kötüye kötü demesini bilelim dostlar

pusula17

Engellendi
Ustalar gold finder urunj nasil bi urundur 5 milyar fiyati var anlatilan kadar varmidir
Delta pulse 3s alsaniz daha iyi olur bence cihaz bosluk bulma ozelligi var diyolar ama gpr vs gibi cihazlar metre artikcs bulmakta zorlanirken dedijtorler bulmasi biraz sasirtici degilmi daha iyivyorunlar gelecek 1 yugu 50 cmdem gördü kucuk basligi ile

daniharrison89

Engellendi
Arkadaşlar burada bilmediğimiz cihaz hakkında gercek ten kullananlar yorum yapsın burada kimseyi karalayarak iş yapmak delikanlılıga sıgmaz

a_g_x_14

Aktif Üye
yahu bu nedir arkadaş ne uğur elektronikmiş ya.
daniharrison89 ustam tamam bi sakin olunuz yahu.delikanlılık falan yakısmaz bu tarz söylemler bu sıcak mecliste.ustalar karınca kararınca iyi veya kötü düşüncelerini birikimlerini aktarmışlar.nedir bu uğur elektronik hırsı .bir selam vereyim diye geldim siteye bi uğur elektronik muhabbeti kaplamış forumu.kırmayın birbirinizi

daniharrison89

Engellendi
Arkadasım ben ugur elektronik veya baska firma derdinde olan biri değilim işini yapan işin ehli üretici firmaların cihazlarını kullanmadan yorum yapıp insanlara camur atan üç beş garibanın parasına göz dikiğ işe yaramayan cihazları satan insanlara söz0m

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arkadasım ben ugur elektronik veya baska firma derdinde olan biri değilim işini yapan işin ehli üretici firmaların cihazlarını kullanmadan yorum yapıp insanlara camur atan üç beş garibanın parasına göz dikiğ işe yaramayan cihazları satan insanlara söz0m
Sizin konunuzun baslığını ben değiştirdim cihaz tamamda uğur kim sebep budur . sizde baska konu Aynı başlık altında bulup yazmaya karar vermişsiniz Olmaz ama bilginiz olsun . Bu konu baslığınıda değiştirelim . Görmemişiz demkki .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...