Gold finder dedektör gercek ten kullanan arkadaşlar varmı

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bileziği 40 cm’den Görüyor.
Toprak altında bir küp var ise en fazla 70 cm’den görür.
Toprak ayarı zırt pırt kayar düzeltme yapmak zorundasınız. Ayrımı iyidir ama. Her şeye altın demez.
üç defa üstünden geçip ayrım yaptırırsanız değerli mi değersiz mi altın mı olduğunu söyler. Tek artısı da bu zaten.

daniharrison89

Engellendi
17 kg altın nasıl ayırıyor derinden bu dedektör gercek ten bunları yapabılırmı

Keskingöz

Süper Moderatör
17 kg altını gösterdiler mi sana ? Videolara çok kapılma. Ben o kadar para verdirdiğime pişmanım. Açıkçası dedektöre para verilmez. Hiç birine.

daniharrison89

Engellendi
Ne almamız gerekiyor ustam ayrıca ugur elektronik gold finderi almayalım ı usta

ZİKRULLAH

Engellendi
17 kg altın nasıl ayırıyor derinden bu dedektör gercek ten bunları yapabılırmı
Markaya girmek istemiyorum fakat vlf sistemler bellidir.Ayrım yapar fakat şu şekilde , frekanslar aşağıdaki malzemenin kütle bazında tekniği ile dışarıya yansıma sağlar verici ve alıcı bobinler profesyonel şekilde sarılmış ve bazı matematiksel hesap ve testlerden geçmişler ise 1 , 1.5 , 2 metreya kadar (tabi toprağın yoğunluğu yapısına göre değişir bu durum) tanımlamalar yapabiliyor.17 kilo 70 , 80 cm den çok büyük bir kütle cihaz bunları kolay tespit eder..

Sevgiler..

Keskingöz

Süper Moderatör
Ne almamız gerekiyor ustam ayrıca ugur elektronik gold finderi almayalım ı usta
Diğer dedektörlere göre iyidir ama o kadar para eder mi dersen? Yok derim. Üstüne bir de 4’lü alan tarama veriyor o da beş para etmiyor ki- kendisi de 11 metre sapma yaptığını söylüyor bir videosunda Uğur Kulaç.
Adam açık sözlü çok sevdim bu huyunu ama altında 11 metrelik sapma nedir yahu? Ve o alan taramanında ücreti içinde : ))

daniharrison89

Engellendi
Kkeskingöz ustam cok tesekkür ederim ayrım yapabilen derin arama dedektörü önrebilcegin varmı

AKINCI46

Yeni Üye
konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın başka konu açmak istemedim. Uğur elektroniğin cihazlarını kullanıp yorumlayacak arkadaşların fikirlerine benimde ihtiyacım var. Kullanan bir kaç arkadaş buradan yada dm den yorumlarsa şimdiden teşekkür ederim.

Keskingöz

Süper Moderatör
Dm’ye Ne gerek? Bak yazmışım yukarı :)

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Doğrusu bende Golden Rain'i merak ediyorum.Gold Finder'den sonra çıktı.Yaklaşık 1 yıldır piyasada.Ama şu ana kadar üretici haricinde test videosu veya kullanıcı deneyimi paylaşan olmadı.