gold finder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolfjackal

Engellendi
sa ugur kulac ustamisiniz sattigi ugur elektronik marka gold finder makinesi nasildir

Turko

Uzman
%100 değerli metali adlandıran isimlendiren altına altın gümüşe gümüş diyen 3-4 cihazdan bir tanesi , bende bir cihazları var bundan sıkıldım bunu gönderip üst modelini alacağım üstüne para verip dedim kargoya verin gelsin hemen çözelim isteğini dediler şaka da yapmış olsam geri çevirmediler göndersem çözerdi işimi :D

daniharrison89

Engellendi
gercek ten dürüst ve üretici bir firmadır arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

daniharrison89

Engellendi
Timur964 arkadasım senin anlaşmalı firmaların olabilir burada firma değil cihaz almak isteyen insanlara dogru bilgiler vermek gerekir siz ticaret yapcam diye garibanın üç beş kurusu için hiç bir halta benzemeyen cihazı önerenler var

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Timur964 arkadasım senin anlaşmalı firmaların olabilir burada firma değil cihaz almak isteyen insanlara dogru bilgiler vermek gerekir siz ticaret yapcam diye garibanın üç beş kurusu için hiç bir halta benzemeyen cihazı önerenler var
zırt pırt toprak ayarı isteyip, bahsettikleri derinliğe kesinlikle inmeyen, engebeli ve yamaçlarda zırt pırt boşluk var diyen, arada kilitlenip her şeye değerli diyen makineyi 5000 ya da ne kadarsa fiyata satılmasını ben vicdanen kabul etmem kardeş ; )

o para o makineye çok çok fazla. Net!
herhangi bir reklam ya da karalama kampanyası değil bu. Bilen bilir beni.
Ki hala bu ürün elimdedir. Lazım geldiğinde kullanırım.
piyasadaki 300-500 tl’lik ayrana dahi öten dedektörlere göre iyidir tabi buna sözüm yok.

Gerçeğin peşinde olan kardeşlerime açık ve sade bir tecrubedir. Bunu da buraya bir kullanıcı olarak yazıyorum. Kolay gelsin..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sizi samimi bulmadım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...