Gold finnder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daniharrison89

Engellendi
USTalarım ugur elektroniğe ait bir firmaya ait gold finder diye bir dedektör var gercekten anlattığı gibi bir cihazmıdır almalımıyız

Hakannn

Yeni Üye
Kardeşim ben aldım 4 ay kullandım geri saatım nie sattım neden sattım anlamışsındır sen

daniharrison89

Engellendi
anladım kardesim peki bir sürü video paylasıyo cok inandırıcı gibi geliyo ustam sen kullanan biri olarak daha cok eksi yönlerini söylebilirmisin

daniharrison89

Engellendi
ustam bu cihazı alacam lütfen bu cihazın kötü taraflarını anlatabilirmisin

Hakannn

Yeni Üye
5 metrede bir toprak ayarı ister toprak ayarı kolay kolay tutmaz. Toprak ayarlaması yapmak için 5 dakika ugraşırsın bir türlü tutmaz. Meta ayırt etmez değersiz olsa bile bazen devamlı değerli verir. Boşluk olayı ise kumlu alanda devamlı boşluk var der. Ota değse parazit yapar üzerindeki bar Bi boşluk var der bir mineral der köstebek gibi kazar durursun

Hakannn

Yeni Üye
Kardeşim ben satıcı dilim ama sana tavsiyem dedektör konusunda minelab ve deustan şaşma

Hakannn

Yeni Üye
Git ondan bundan al demiyorum iyi araştır boşluk bulma olayı yalan dolan e geriye metal algılaması kalıo onuda yapacak cihaz Türkiye şartlarında en fazla 1.5 metreyi görür

daniharrison89

Engellendi
tesekkür ederim hakannn usta insanların umutlarıyla oynamak bukadar kolay işte birde cok iyi bir cihazmıs gibi kandırıyolar insanı

Hakannn

Yeni Üye
Ben burdan marka tanıtımı yapmayım arkadaşlar ama ben bunları kullandım en net anlaşılabilir ve cihazlar alın yok boşluk bulur yok şunu bulur bunu bulur inanmayın arazide ne istediğinizi bilirseniz ona göre en güzel cihazı alırsınız ama şunu unutmayın bazı istisnai cihazlar hariç bir buçuk metrenin altına inmezler dedektörler

Hakannn

Yeni Üye
Ben bir küp altın bulayım hayali ile asla yaşamayın hüsrana uğrarsınız eğer tektek ise işiniz alın ama üstünü dedektörler kaldırmaz eğer amacınız büyükse amacınızın karşılığı olan cihazların fiyatlarıda büyük bunu asla unutmayın

Hakannn

Yeni Üye
Umut tacirlerine kanmayın iyi araştırmacı olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...