Google eart alan tespiti ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teslaburda

Member
Konu başlıkta belirttigim gibi şüphelendiğiniz bölgeyi eart resmini atın işaretleme yapmadan Ben yerleri belirleyeyi

odin

Editör
Sadece fotograftan buluyor koordinat vs gorunmeden.

Teslaburda

Member
Deli bir konu açtım ama kimsenin nasibi yokmuş.... Sonra baktım ki resim yüklemek aman aman dillere destan

Siva

Bilgili Üye
Resimmi kordinatmi istiyon

Teslaburda

Member
Tamam arkadaşlar çalışmamı yapacam fakat bu resimlern üzerinde nasıl yer işareti koyup tekrar size Atacam orasını inan bilmiyorum ekran resmi alıp deneyecem fakat attığınız resimlerde buyumuyor .....

Teslaburda

Member
Odin senin resimde tarifinden anlarsin inşallah resmin ortasında üçgene benzer kayalık zannedersem bir yer var bir olaya bakılması öneririm bir de oranın sol tarafında aşağıda ormanlık bir çam ağacı gibi bir yer var Bir de orayı tavsiye ederim bakılması gereken yerler içerisinde diğer yerler ufak önemsiz

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Tamam arkadaşlar çalışmamı yapacam fakat bu resimlern üzerinde nasıl yer işareti koyup tekrar size Atacam orasını inan bilmiyorum ekran resmi alıp deneyecem fakat attığınız resimlerde buyumuyor .....
www.hizliresim.com sitesine gir
fotoğrafı yükle ve Forumlar:bbcode yazan yerdeki linki kopyalayıp buradaki mesajına yapıştırıyorsun
örnek alttaki fotoğraf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...